2022 Mazda CX-5 Son Karar

diesel41

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX5
Araç Renk ve Tip
Siyah/2022
Arkadaşlar mrb,foruma üye olup direk soru sormuş gibi olacağım ama kusurum affola foruma bugün denk geldim.
2017 xtrail sahibiyim 1 yıldır kullanmaktayim,zira mazda cx5 çok istediğim 1 araçtı hatta son 1 aydır incelemedigim yer kalmadı sonunda çok ani olarak bir araç denk geldi 2022 model 20 binde power sense plus modeli herseyini anlaştık kısmet olursa da cuma günü satışını alacağım ama son kez buradaki ustadlara danışmak istedim,vergi,yakıt çok takmıyorum,bunun dışında bana onerirmisiniz tek korkum 2.eli çok zayıf elimizde kalırmı? Bana fikirlerinizi beyan edebilirseniz çok sevinirim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Tabanway
Araç Renk ve Tip
Ten Rengi 41 Numara
vergi,yakıt çok takmıyorum,bunun dışında bana onerirmisiniz tek korkum 2.eli çok zayıf elimizde kalırmı? Bana fikirlerinizi beyan edebilirseniz çok sevinirim.
Öncelikle hoş geldin.

Mazda sahibi olabilme kriterlerini aşmışsın, geriye küçük ama önemli bir kriter kalmış.

Araca, yatırım gözüyle bakıyorsan, satıyorum deyince üç günde gitsin (gitme kriterleri de yok değil) diyorsan bu kriter seni yorabilir.

Geri kalanı için hayırlı olsun inşallah.

diesel41

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX5
Araç Renk ve Tip
Siyah/2022
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Teşekkür ederim,yok amacım yatırım olarak almak değil ama insanın başına ne zaman ne gelir belli olmuyor,düşüncem 70 80 bin km ye kadar binebilmek. Tabiiki beni mutlu ederse xtraili de satmam diye almıştım ama xtrail çok hoşuma gitmedi,qasqaiyle karıştırıyor herkes,performans yoksunu,motor sesinden içinde müzik dinlemek bile zor,cam sütun direklerinin kalınlığı ve açısından dolayı sola dönüş ve keskin viraj gibi durumlarda aşırı kör nokta var.vs.Mazdayi hiç kullanmadım sadece incelemelerde izlediklerim ve forumlarda okuduklarım.Umarım direksiyon hissiyatı ve yol tutuş anlatıldığı kadar iyi olur.

Muygun

Şu Tiğin
Araç Markası
2011 - Mazda 3 1.6 imp
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Teşekkür ederim,yok amacım yatırım olarak almak değil ama insanın başına ne zaman ne gelir belli olmuyor,düşüncem 70 80 bin km ye kadar binebilmek. Tabiiki beni mutlu ederse xtraili de satmam diye almıştım ama xtrail çok hoşuma gitmedi,qasqaiyle karıştırıyor herkes,performans yoksunu,motor sesinden içinde müzik dinlemek bile zor,cam sütun direklerinin kalınlığı ve açısından dolayı sola dönüş ve keskin viraj gibi durumlarda aşırı kör nokta var.vs.Mazdayi hiç kullanmadım sadece incelemelerde izlediklerim ve forumlarda okuduklarım.Umarım direksiyon hissiyatı ve yol tutuş anlatıldığı kadar iyi olur.
İlk aracım Mazda oldu. Şimdi kışa doğru aracı yükseltme düşüncemiz var. Benim gönlüm CX-5'den yana ama hanım X-Trail yada CRV diyor. Oda parça ve usta açısından böyle düşünüyor. Ama bu yorumu okumak işime gelmedi değil. Şu an CX-5 ve Ssangyong Torres üzerine yoğunlaşmaya devam :)

Son düzenleme:

Muygun

Şu Tiğin
Araç Markası
2011 - Mazda 3 1.6 imp
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Aracı dün aldım ve kesinlikle xtrail olmamalı seçenek diğerleri için bisey diyemem ama xtrail den sonra cx 5 çok iyi geldi.
Tekerinize taş değmesin güle güle kullanın inşallah. Bakalım artık torres de bagaj boyutu olarak cezbediyor beni tabi görüntü ve güvenlik seçenekleri de ön planda. Hayırlısı diyelim artık :)

SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

diesel41

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX5
Araç Renk ve Tip
Siyah/2022
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tesekkurler,hayirlisi olur insallah

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Kazasız belasız sürüşler, Allah içinize sindirsin.

Üst Alt