Alınık 2010-2011 Mazda 3 Sedan, Otomatik, Benzinli (Lpg'siz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mtanhu

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp. At
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu aralar fiyat/performans araçları, mazda 3 BL touring ve mitsubishi Lancer.

Evet Lancer'ların fiyatları nispeten uygun. Aynı zamanda onları da mercek altına aldım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Evet Lancer'ların fiyatları nispeten uygun. Aynı zamanda onları da mercek altına aldım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mazdadaki kalite maalesef Mitsubishi'de yok bunu da göz ardı etmemek gerekli. Touring donanımın bile gayet yeterli olduğu düşüncesindeyim.

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Ben guzuyu alalı 3.5 yıl oldu o zaman da benzer süreçten geçmiştim 25-26 binlere çok temiz bk kasalar bulunuyordu ama birkac ay içinde piyasa anormal artmaya başladı 26 ya almadığım araca 30 küsür vermek zoruma gitti bari bl kasa alıyım dedim keşke almasaymışım :( piyasa hala tam gaz artıyor bir iki ay beklesem bu paraya bl alınmaz diyip yeni kasa alırdım belki :) fiyat performanstan dolayı lancer a da çok baktım ama mazdadaki heyecanı ve kalite hissiyatını vermedi hicbir zaman...hakkinizda hayirlisi olsun ama aceleniz yoksa sabirla bekleyin o da bir keyif mutlaka kupon bir arac denk gelecektir...

mtanhu

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp. At
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ben guzuyu alalı 3.5 yıl oldu o zaman da benzer süreçten geçmiştim 25-26 binlere çok temiz bk kasalar bulunuyordu ama birkac ay içinde piyasa anormal artmaya başladı 26 ya almadığım araca 30 küsür vermek zoruma gitti bari bl kasa alıyım dedim keşke almasaymışım :( piyasa hala tam gaz artıyor bir iki ay beklesem bu paraya bl alınmaz diyip yeni kasa alırdım belki :) Öğrencilerin fiyat performanstan dolayı lancer a da çok baktım ama mazdadaki heyecanı ve kalite hissiyatını vermedi hicbir zaman...hakkinizda hayirlisi olsun ama aceleniz yoksa sabirla bekleyin o da bir keyif mutlaka kupon bir arac denk gelecektir...

:) Evet aynı duygular içinde ben de BL kasa alayım diye düşündüm. Benim hiç acelem yok aslında. O zaman takipte kalacağım demek ki. Valla teşekkürler bilgileriniz için gerçekten iyi oldu karar vermemde.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayırlı olsun, Allah kaza bela nazar vermesin inşallah. Otomobillerimiz bölümünden fotoğraflı tanıtım konusunu bekliyoruz. :)

:kkk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt