15-25 Bin TL Aralığında Araç

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Ya ben ben bu alım satım konularına yorum yazmıyordum gene kandirdiniz beni. Maxi olayım depresiyor. Ne güzel Ercay Reis satmıştı Maxisini, Mustafa Reis infi minfi alıp bizi etkilemeye devam ediyor. Anca kafa bulantısı başka faydası yok bu Maxicilerin. Forumdan uzaklastirin bunları,tiz kelleleri vurula :)
Bu forum artık 3'umuz için dar Yeniçeri. Kozlarımızı paylaşmamiz gerekiyor ;)

Son düzenleme:

Veli Berkcan Taş

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Abilerim dün galantın asıl sahibi aradı, geçen konuştuğum kişi büyük oğluymuş mesajları okumuş kusura bakma istediğin ne varsa sorabilirsin dedi araçta bir değişen varmış motoru özel serviste elden geçmiş faturalar vs duruyor dedi sizce izmirden afyona gidip bakmalımıyım araca yardımcı olursanız sevinirim napmalıyım araç hakkında pek bilgim yok fiyatından dolayı kafamı çok kurcalıyor

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Abilerim dün galantın asıl sahibi aradı, geçen konuştuğum kişi büyük oğluymuş mesajları okumuş kusura bakma istediğin ne varsa sorabilirsin dedi araçta bir değişen varmış motoru özel serviste elden geçmiş faturalar vs duruyor dedi sizce izmirden afyona gidip bakmalımıyım araca yardımcı olursanız sevinirim napmalıyım araç hakkında pek bilgim yok fiyatından dolayı kafamı çok kurcalıyor

Yaklaşık 400 km az bir yol değil ,istersen gezenadam web sayfasındakilerle iletişime geç yorulmadan detaylı bilgi al. Zaten gitmiş olsan bile ilk görüşte araç hoşuna giderse bile mutlaka ekspertiz yaptıracaksın.
GEZENADAM 2.el Ekspertiz Raporlu araçlar Herzaman Yanınızdayız.!

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Detaylı olarak fotoğraf ve bilgi talebinde bulun, gitmeye değer veriler varsa bence git derim. Fiyatı kadar aracın kendisi de iyiyse beklentilerini fazlasıyla karşılar...

Veli Berkcan Taş

Katılımcı
Detaylı olarak fotoğraf ve bilgi talebinde bulun, gitmeye değer veriler varsa bence git derim. Fiyatı kadar aracın kendisi de iyiyse beklentilerini fazlasıyla karşılar...
Detaylı fotoğrafları gördükten sonra fiyatını bir kenara bıraktım araç berbat durumda insanların temiz araç anlayışını çözemedim üstüne basa basa temiz düzgün demişti oysaki :D hala araç arayışındayım bilginize abilerim.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Detaylı fotoğrafları gördükten sonra fiyatını bir kenara bıraktım araç berbat durumda insanların temiz araç anlayışını çözemedim üstüne basa basa temiz düzgün demişti oysaki :D hala araç arayışındayım bilginize abilerim.
Yanlış hatırlamıyorsam düzgün bir 626'nız vardı, kısa süre önce satıldı. Öyle bir araca sahip olmuşken ; o temizlikte bir araç denk gelmediği sürece içinize sinmeyecektir. Başlıktaki bütçeye göre de anca temiz Broadway yada Doğan Şahin olur.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu ülkede henüz yalan söyleyeni öpmüyorlar da ondan piyasa böyle... :(

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Yeşil Dev'i mi sorsak sana acaba, 28'e ilanda şuan, 25 teklif ederiz. olmadı paramız temiz deriz, paralarda hiç değişeni yok, merkez bankasından ilk çıktığı günki gibidir, kapalı banka parasıdır üzerine yağmur kar düşmemiştir deriz, paramızı överiz :D
Çok çok eskiler den erçay kuşumn bi sözü vardııı.
Önemli olan onun ne istediği değil bizim ne verdiğimiz

Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri, Sedan
Bu fiyat aralığında yazın ne güzel araçlar vardı. Anlam verilemeyecek derecede yükseldi piyasa. Benim üç ay önce 23 bine aldığım balon kasanın muadillerine 27-30 arası fiyat yazıyorlar.

Benim bu gibi durumlara kendimce geliştirdiğim çözüm çok sevdiğim bir modelin biraz masraflısını bulup sanayide biraz mesai yapmak. Bu düşünceyle Ford Taunus alıp aylarca binmiştim. Konu komşu, hısım akrabanın ilgi odağı olmuştu araba. Kış gelince satmak gerekti. Bilen bilir nedenini :)))

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Çok çok eskiler den erçay kuşumn bi sözü vardııı.
Önemli olan onun ne istediği değil bizim ne verdiğimiz
Aferim çekirge, sözlerimi kulağına küpe yap böyle. Unutma unutturma :D Güzel laf demişim, yine aşırı mantıklı konuşmuşum kendimi de buradan tebrik ediyorum :D

Veli Berkcan Taş

Katılımcı
Yanlış hatırlamıyorsam düzgün bir 626'nız vardı, kısa süre önce satıldı. Öyle bir araca sahip olmuşken ; o temizlikte bir araç denk gelmediği sürece içinize sinmeyecektir. Başlıktaki bütçeye göre de anca temiz Broadway yada Doğan Şahin olur.
Maalesef şuanki durumum tam olarak bu sattığıma bin pişmanım abi, günlük kullanmak ve umursamadan kullanmak istediğim için bu bütçelerdeyim galantıda fiyatından dolayı sormuştum aslında şehir içinde günlük kullanılacak bi araç değil ama içime sinmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeşil Dev'i mi sorsak sana acaba, 28'e ilanda şuan, 25 teklif ederiz. olmadı paramız temiz deriz, paralarda hiç değişeni yok, merkez bankasından ilk çıktığı günki gibidir, kapalı banka parasıdır üzerine yağmur kar düşmemiştir deriz, paramızı överiz :D
Plakasımı değişmiş abi ben bulamadım aracı

Son düzenleme:

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Kendi aramızda sohbetlerimizde ve ilk aracı 626 gf olan biri olarak konuşuyorum ;
Gf den sonra benzer bir araba veya mantıklı bir araba bulmak çok zor gerçekten ya çok mantıksız oluyor ya çok pahalı oluyor
ya çok yakıyor ya yaktığı kadar gitmiyor.
Size kolay gelsin

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
50371

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeşil dev senin araç değil mi? Yoksa @mustafayk 'nın aracı mı?
Çorba etti Mustafa ortalığı
Benimdi, mustafaya sattım o da infi ile takasladı. durum bundan ibaret amirim :D

Son düzenleme:

Üst Alt