Yol Hipnozu Nedir?

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Bugün 13.30 da Altınoluk dan yola çıkıp eve varmamız 5.5 saat sürdü. Balıkesir den İzmir otoyoluna girdik yalnız öylesine bir kalabalık ve öylesine embesil sürücü vardı ki,
Sol şerit 120-170 arası gidiyor fakat aniden 90 lı hızlara düşebiliyor,
Orta şerit ki normalde 120 civarı rahatlıkla gidebileceğiniz şerit de zaman zaman 60 km ile gideni gördüm,
Sağ şerit 140 lı hızlarda akıyor yalnız orada da sıklıkla kamyon yüzünden orta şerite zıplamak zorunda kalıyorsunuz.
Adam 110 km ile sağ şeritten orta şeride geçip frene basıp 70 km lere düşebiliyor.

Böylesine saçma bir yolculuğumu hatırlamıyorum.
Bu kadar hareketten sonra yol hipnozuna zaman kalmadı :D

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Bugün 13.30 da Altınoluk dan yola çıkıp eve varmamız 5.5 saat sürdü. Balıkesir den İzmir otoyoluna girdik yalnız öylesine bir kalabalık ve öylesine embesil sürücü vardı ki,
Sol şerit 120-170 arası gidiyor fakat aniden 90 lı hızlara düşebiliyor,
Orta şerit ki normalde 120 civarı rahatlıkla gidebileceğiniz şerit de zaman zaman 60 km ile gideni gördüm,
Sağ şerit 140 lı hızlarda akıyor yalnız orada da sıklıkla kamyon yüzünden orta şerite zıplamak zorunda kalıyorsunuz.
Adam 110 km ile sağ şeritten orta şeride geçip frene basıp 70 km lere düşebiliyor.

Böylesine saçma bir yolculuğumu hatırlamıyorum.
Bu kadar hareketten sonra yol hipnozuna zaman kalmadı :D

Millet iyice mallaştı abi :) İstanbul trafiği de öyle. Millet bi oraya bi öbür tarafa atlıyor, trafik olmayan yerde her akan şeride atlayanlar yüzünden trafik oluyor...

Üst Alt