Yurtdışından Alışveriş Yaptığınız Siteler

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
@incirinaltı abi deri paspaslar noldu, kaç ay geçti, memnun musun?
Çok memnunum,ama tekrar alacak olsam siyah almam. Papspasları hiç yıkamadım,sadece süpürdüm ve sildim. Birkaç kere de süpürgesiz sildim,bence süpürgeye de gerek yok.Bezle 2-3 turda tertemiz oluyor. Bundan sonraki her arabama kesinlikle alacağım bi ürün( tabi o param varsa :D )
Tarihi hatırlamıyorum ama bakarız konulardan...

süleyman46

Aktif
Araç Markası
Mazda 6 2010
Süleyman sen konuyu kaçırdın demek.Aldım 2 aydır da basıyorum üzerlerine.Ürünün linkini sen mi atmıştın,bayağı bi dua ettim :D
Öyle oldu valla, Linki veren benim ama konuyu kaçırdık:D Güle güle kullan. Ses yalıtımın bile etkisi olduğunu tahmin ediyorum. Ayrıntılı yorumun nedir? Kıyalım mı papellere?

süleyman46

Aktif
Araç Markası
Mazda 6 2010
Yeni başlık açmak istemedim, inşallah doğru yere yazıyorumdur. Tufan'ın kulağı gevşemiş, yenilemek lazım :) Yetkili servislerde 800 civarı meblağlardan bahsediliyor. Ben de yurtdışından almayı düşündüm. Aslında gurbetçi akrabalar var ama şahsi gönderimde nakliye ücreti yüksek çıkacak gibi. Sizce bu şekilde parça temini mantıklı mı? Ya da daha iyi olabilecek bir seçeneğimiz var mı ustadlar?
RIGHT ENGINE MOUNT (HYDRO) FOR MAZDA 6 2008-2013 OEM: GS1G-39-060G | eBay

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Yeni başlık açmak istemedim, inşallah doğru yere yazıyorumdur. Tufan'ın kulağı gevşemiş, yenilemek lazım :) Yetkili servislerde 800 civarı meblağlardan bahsediliyor. Ben de yurtdışından almayı düşündüm. Aslında gurbetçi akrabalar var ama şahsi gönderimde nakliye ücreti yüksek çıkacak gibi. Sizce bu şekilde parça temini mantıklı mı? Ya da daha iyi olabilecek bir seçeneğimiz var mı ustadlar?
RIGHT ENGINE MOUNT (HYDRO) FOR MAZDA 6 2008-2013 OEM: GS1G-39-060G | eBay
Febestin iç aks kafasını almıştım körükleri 1 sene sonra çatladı yırtıldı. Üzerinden çıkan 16 senelik körük sağlamdı atmamıştım tekrar onu taktırdım. Belki fikir verir ürünün kalitesi açısından :)

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Ebay'den almak gerekir, ama çoğu satıcı PayPal istiyor, o da bizde yok. Çıkmacıları takip etmek lazım. Sahibinden.com'da hasarlı 6 var, parça parça satılık, şansınızı deneyin bence...

Ayrıca yeni üyelerimiz bölümünde tanışma konusu açarsabız tanışmış oluruz :)
Yurtdışı PayPal hesabı açtım sorunsuz bir şekilde ebay'dan arka salıncak ile ayarlı rot siparişi verdim ihtiyacın olan bir parça olursa yardımcı olurum :)

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Allah senden razı olsun topraaam. :) :) Bulduğum şeyleri müsait olunca netleştirip seni rahatsız ederim.

Önce bi İstanbul'u fethedeyim de. :)
Ne demek Veli abi ihtiyacın olan birşey olursa haber vermen yeterli :)

Sipariş verdiğim parçaları servis dışında bir yerde bulamadım servisdeki fiyatı 1650 liraydı ebay'dan 460 liraya aldım.

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Ne demek Veli abi ihtiyacın olan birşey olursa haber vermen yeterli :)

Sipariş verdiğim parçaları servis dışında bir yerde bulamadım servisdeki fiyatı 1650 liraydı ebay'dan 460 liraya aldım.
Orijinal cd çalar bulmuştum alamadım, tekrar peşine düşeyim bakalım. :)

Edith; üç dört tane buldum ancak, Türkiye gönderimi yok diyor... :(

Son düzenleme:
Üst Alt