Yurtdışından Alışveriş Yaptığınız Siteler

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
AlieXpress den siparişim geldi satıcı yanlış göndermiş iki üründe aynı sol kapıya uyuyor dispute açtım resimleri ekledim satıcı oraya uyması gerekiyor diyor bir türlü anlaşamadık Google translate çeviri yapıp yazıyorum nasıl bir yazı yazmam gerekiyor.
20161204_085649.jpg
Paramı iade edermi sonuçta hata onda

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Satıcı ısrarla sağ kapıya uyması gerekiyor diye mesaj gönderiyor uymayan parçayı nasıl uyduracagım diye mesaj atıyorum resimleri gönderdim kapıya uyacak olan ürünü gönder dedim bakalım ne diyecek

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
@Oğuzhan bu direksiyon sana ulaştı mı? Birde bu Polonyo sitesi güvenilir midir? Baya güzel şeyler var ve baya ucuz ama para birimi değişik, dil değişik falan.
Polonya sitesi allegro da parçalar inanılmaz derecede ucuz yalnız satıcı ile iletişime geçmek zor adamlar mesajlara cevap vermiyor.

İşte sıkıntı orada burada bulamıyorum. Gittiğim fiberciler uğraşmak istemedi hiç :(
AliExperess de var bir tane :) daha önce paylaşmıştım ilanı kargo dahil 164 $

İşte sıkıntı orada burada bulamıyorum. Gittiğim fiberciler uğraşmak istemedi hiç :(
Ben anlamıyorum millet para kazanmaktan kaçıyor sen iki çift yaptıracağım de bakalım belki yapar :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

ahmetdag

Katılımcı
Polonya sitesi allegro da parçalar inanılmaz derecede ucuz yalnız satıcı ile iletişime geçmek zor adamlar mesajlara cevap vermiyor.
Allegro pl site ucuz ama ben oradayken bile zorla parca aldık polonyada mazda cok var cıkmadı parcalar ucuz ama sıfırları pahalı gittiğim fabrikada adam M6 dizel 2003 almış 200 euro sen düşün artik

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sipariş geçsek ödeme sistemi nasıl işliyor ebayda olduğu gibimi @Oğuzhan
Ebay gibi para iade garantisi yok. İlanları hepsi zaten polonya içine göndermek için açılmış durumda. Satıcıyı Türkiye'ye gönderi için ikna edebilirseniz ürünü satın alıyorsunuz ve kargo için ek ödeme gönderiyorsunuz.
Maalesef çoğu uğraşmak istemiyor.

E abi o zaman alışveriş yapılabilir buradan yani? :) Alacağımız ürün sayfasında satıcıya "Türkiye'ye gönderim var mı?" diye sormak yeterli mi? yoksa başka bir zavazingosu var mıdır?
Evet üye olup ilan sayfasındaki satıcıya mesaj at kısmından sormanız yeterli. Cevap mail olarak geliyor site üzerinden mesajlama sistemi yok.

Son düzenleme:

MZYUN

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Evet üye olup ilan sayfasındaki satıcıya mesaj at kısmından sormanız yeterli. Cevap mail olarak geliyor site üzerinden mesajlama sistemi yok.
Hmm denemekte yarar var. Bu arada senin arabada efsane durmuş. Ben double din almayı düşünüyorum da baya uygun geldi fiyatlar.

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Abi 15 gün içinde ben gidecem ama nasıl getirecez cd calar için bi dünya dil döktüm gümrükte adam lcd tv getirebilirsin ama far ampulü getiremezsin diyor

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
rusyadan 2 kere pioneer teyp getirdim kimse bisey sormadi.

Üst Alt