Yurt İçinden Alışveriş Yaptıgımız Siteler

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
n11e de gıcık kaptım. kupon varken kullandırmadı bir türlü, ödeme yapamıyordum, ekrana başarısız oldu deyip duruyordu. Bugün deneyim dedim, kısalarda da lede geçeyim dedim, yaptı. 11 tl lik kuponun hesabını yapıyorlarsa artık, diyecek birşey bulamıyorum.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Esasında hepsi bir birinin aynısı ancak renkleri şekilleri şukulları farklı. Ne kadar objektif olur bilemiyorum ama, minimum sorun yaşadığım platform gittigidiyor oldu şimdiye kadar.
Abi gittigidiyorda yaşadığım sıkıntıyı anlatmıştım. Benim paypal hesabımla sitelerinde alışveriş yapılıyor, adamlar benana diyor :D

Ben bu konuda çok tutucuyum 3 kuruş fazla olsun n11 olsun :) n11 de yoksa ürün, sahibinden.com orada da yoksa alım iptal :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Abi gittigidiyorda yaşadığım sıkıntıyı anlatmıştım. Benim paypal hesabımla sitelerinde alışveriş yapılıyor, adamlar benana diyor :D

Ben bu konuda çok tutucuyum 3 kuruş fazla olsun n11 olsun :) n11 de yoksa ürün, sahibinden.com orada da yoksa alım iptal :D
n11 deki bir satıcı da bana sarı telefon kılıfı yok pembe verelim dediğinde bende durumu n11 yönetimine bildirdiğimde benane demişlerdi... Yani hepsinin de sorun çözmeye ne mecali var ne de isteği. :D

alican

06 MZD 49
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo-Sedan
İnternet üzerinden yapılan alışverişler kör alışverişine benziyor.Bence en güzeli gözle görüp elle tutup kontrol edilen alışveriştir.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
İnternet üzerinden yapılan alışverişler kör alışverişine benziyor.Bence en güzeli gözle görüp elle tutup kontrol edilen alışveriştir.
İstanbul da olunca durum değişiyor, bana en yakın 3 Avm ortalama 20 dk mesade (araç ile) otoparka guzuyu park ettin güvenlikten içeri girdin ekle bir 15 dk daha.Sonra tek odaklı gitsen de atıyorum sadece ayakkabı alacaksın o mağazaya gidene kadar önünden geçtiğin mağazalarda "aa bak tam aradığım pantolon, gömlek , elbise diyerek en az 3 mağazaya giriyorsun.Alacağını aldın öyle hemen çıkma olmaz hadi duruma göre bir şeyler atıştırayım ya da kahve içeyim dersin.

Sağa sola bakarken bir bakmışın 3-4 saatin gitmiş ki zaman derken şehirden uzak bir sakin köyde olsam aklıma tek gelecek olan zaman ezan vaktidir he işte İstanbul da öyle değil 4 saat ciddi bir kayıp.

İşte bu yüzden riskler alıp internet üzerinden alışveriş yapıyoruz..

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
İnternetten alışverişin çok güzel yanları var.
Aklınızda bulunan bir şeyi dükkan dükkan gezerek fiyatını öğrenmek saatler sürer, ama n11 tarzı sitelerde tek tıkla en uygun fiyatı bulup sipariş veriyorsunuz. Bu bir çok üründe böyle. Özellikle perakende ürünlerin tamamına yakını mağazalarda daha pahalı. Aksesuar, yedek parça, bakım malzemeleri vs. aklınıza ne gelirse araştırın mağazalarda daha pahalı olduğunu göreceksiniz. Hatta mağazaya gelen müşteriye 100 liradan verdiği ürünü internette kargo dahil 79,99 TL'ye satan mağazaları bile gördü bu gözler :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Ağırlıklı olarak kullandığım gitti gidiyor, kredi kartı 3 taksitte bile vade farkı uyguluyor. Kendi çapımda protesto ediyorum...

N11 ve hepsi burada haricinde var mı güvenilir alış veriş sitesi tavsiyeleri olan?

Üst Alt