Yöresel Ürünler Alış Verişi

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Yöresel ürünler alışverişi ile ilgili bir konu açmak lazım diye dile getirirken açmışım bile... :p :D
Malum her ürün her yerde olmuyor. Forumda da her yöreden her bölgeden üye var. Hem ticaret olur hem üyelerin işi görülür.

El yapımı Urfa pul biberi, isot isteyen varsa ben gönderebilirim meselâ :)

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Yöresel ürünler alışverişi ile ilgili bir konu açmak lazım diye dile getirirken açmışım bile... :p:D
Malum her ürün her yerde olmuyor. Forumda da her yöreden her bölgeden üye var. Hem ticaret olur hem üyelerin işi görülür.

Pul biber çok acı mı? :)

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Yöresel ürünler alışverişi ile ilgili bir konu açmak lazım.

Bende Hatay peynirini tercih ediyorum genelde
İsot ne kadar abi ?

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Arkadaslar gercek orijinal Diyarbekir örgü peyniri seviyorsaniz Ben ve babamlar senelerdir ordaki esnaf arkadaslarimizdan kargo yolu ile temin ediyoruz. 15 kilosu 300 tl. İsteyen olursa tel numarasini veriym kendisiyke irtibata girersinuz yollar kargoyla bi gunde geliyor ister lehimli tenekede veya vakumlu susuz posette.
20180512_194118.jpg

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Hakan, güzel düşünce, al sana konu... :)

@ozgur35 peynir mesajını buraya yazabilirsin. Bir ara @aurora tahin işi yapıyordu, isteyen herkes bu başlık altında alış veriş yapabilir. :)
Alemsin abi, bian; la bu yaşta alziamir mı oldum (mufazanallah) yoksa, ne ara konu açmışım dedim :)

Yöresel ürünler alışverişi ile ilgili bir konu açmak lazım diye dile getirirken açmışım bile... :p:D

Pul biber çok acı mı? :)
Değil, yerken ağzını yakar gibi oluyor ama mideyi yakmıyor. Zaten orjinalide öyle oluyormuş.

Yöresel ürünler alışverişi ile ilgili bir konu açmak lazım.

Bende Hatay peynirini tercih ediyorum genelde
İsot ne kadar abi ?
Özgür hocam güncel fiyatları bilmiyorum ama işyerinde bir arkadaş yapıyordu, geçen sene kilosunu 35 liradan aldım diye hatırlıyorum

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
İki yıl önce Urfa'lı arkadaştan 40 liradan almıştım hâlâ bitiremedim, evde acı tüketimi benimle sınırlı olunca bitmedi mübarek. :)

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Peynirci Ahmet Yağcı
0539 911 3735
Kokusuz ve haff sert olcak. Kokusz demezseniz cok koyun kokuyor
Koyun mamülü ise ben hiç yiyemem... :( Koyun sütünden yapılmış dondurmayı bile yiyemem.
Küçük baş hayvan ürünlerini bende yiyemiyorum nedense, degisik bir koku geliyor yerken.
Urfada da çoğunlukla küçük baş hayvan eti tüketiliyor.
Urfaya ilk geldiğim zamanlarda dışarda yemek yerken esnaflara; burada neden büyük baş hayvan eti tüketilmiyor diye sorduğumda, büyük baş eti kokuyor demişlerdi :)

Küçük başta bir tek keçi sütünden yapılmış dondurma güzel geliyor bana.

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Adamı arayıp kokusuz istiyom diceniz kilosu 18 20 tl ye gelıo Markette bile 1 kılo daha pahalı hepsı köpük ne oldugu bellı deıl ;) Peynır demeye bin şahıt Valla Trabzondan bi tel peynır bi tereyagı solemıstım mıhlamayı gördunuz 3 km uzadı peynırı sahılde:asik:

Ekli dosyalar

• 604.3 KB Görüntüleme: 6
Üst Alt