Yeni Mazda 3 Almak İstiyorum Düşünceleriniz Nedir?

Spoiled

Sessiz
Arıza lambasının yanıyor olmasını normal diyen ustanın yanından arkanıza bakmadan uzaklaşın hemen... Bunun zararını [member=89]ali_semet[/member] yakın zamanda yaşadı maalesef...

Daha ustaya götürmedim, ama şimdi aklımda soru işareti kaldı, bugün aslında götürecektim vaktim olmadı bakalım yarın veya öbürgün götürücem kısmetse,inşallah ciddi bir durum yoktur.

ali_semet

Katılımcı
arıza lambası yanıyorsa,beyin hata kodu veriyordur o hatanın kaynağını tespit ettirip giderin hatayı.zamanla büyük sorunlar çıkıyor ortaya küçük bir ısı sensörü arızası bütün motora maloldu bana:):)

Spoiled

Sessiz
arıza lambası yanıyorsa,beyin hata kodu veriyordur o hatanın kaynağını tespit ettirip giderin hatayı.zamanla büyük sorunlar çıkıyor ortaya küçük bir ısı sensörü arızası bütün motora maloldu bana:):)

Kardeş şimdi ben arabayı alırsam ne yapmam gerekecek, bana anlatırmısın. Birde ne kadara mal olur, çok pahalı birşey midir.

Spoiled

Sessiz
Tekrardan selamlar, bugün gazcıya gittim. Gaz ayarı yaptırdım, ayrıca çıkan enjektör lambası gaz ayarını yaptırdıktan sonra söndü, aracın hafif öksürerek çalışmasının nedeni enjektörlerden birtanesinin veya ik, tanesinin pislenmiş olmasından dolayı dedi, enjektörler sabit degil sallanıyordu ayrıca gaz beynide aynı şekilde 100 150 tl lik bişey tutar dedi. Arıza lambasının birtaneside lastik basıncının fazla olmasıymış 50 hava basmışlar yuh dedim hiç mi farketmediler acaba diye :D neyse bütün hatalar ortadan kalktı ama 33 den aşagı indiremedim galiba olmayacak bu iş :/

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sorun yoksa o fiyat da bence iyi, kafadan 8-10 bin fark var... Dynamic fiyatına impressive sahibi olacaksın... ;)

Vergi artışı ile ilgili bir çalışma yada tasarı yok bildiğim kadarıyla..
Meclisin çalışmaları kamuya açık eğer taslak olsa kesinlikle görürdük..
Ancak karbon salınım ile ilgili birşeyler çıkmıştı Tv ekranlarına..
Test aracı en az %15 ve altı olmalı bence 2000 TL için kesinlikle 16000 km değmez..
Borcu gözüm yemediği için bende yeşillenemiyorum Veli abi...

Geçen 40.000 TL ye Toyota Land Cruzer 2000 4.7 V8 vardı.. İçim geçti ama bana sor.. :)
260.000 km de orjinal kazasız bir araç, herşey var donanımında ve arazi için ön ve arka kilitler mevcut sıralı Lpg mevcut.
Ah ah dedim..
Dediğimle kaldım..
Piyasası 50.000 TL üzerinde ama satılmıyor malesef..
Yakıt ş.içi 60 krş şehir dışı 90 km ile 40 krş lpg...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
2 bin cc üzeri beni hayli hayli aşar... Yeni söylentiye göre 1600 cc motoru lüks sınıfa alacaklarmış... İnşallah dedikodudur...

Üst Alt