Yeni Mazda 2 Ülkemize Gelmeyecek!

Mt53

Katılımcı
Mazda 2 için şartların uygun olmadığı doğru. Tabi maaliyet açısından .
Nasıl uygun olmuyor ben bunu anlamadım..1.5 dizel motorla gelmeyecekmi bu gelirse..yani ötv açısından çok sıkıntı olacağını sanmıyorum. Diğer türlü ne gibi maliyeti var anormal olarak bizi aydınlatabilirseniz seviniriz

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Nasıl uygun olmuyor ben bunu anlamadım..1.5 dizel motorla gelmeyecekmi bu gelirse..yani ötv açısından çok sıkıntı olacağını sanmıyorum. Diğer türlü ne gibi maliyeti var anormal olarak bizi aydınlatabilirseniz seviniriz
Benim tahminim araç B segmentine göre yüksek fiyatla gelmek zorunda kalacak. Bu fiyatlada satılamayacağı korkusu var galiba.

Mt53

Katılımcı
Benim tahminim araç B segmentine göre yüksek fiyatla gelmek zorunda kalacak. Bu fiyatlada satılamayacağı korkusu var galiba.
Tamam benim de aklıma bu geldi ama şu anda da diğer B segmenti araçlar öyle çok ucuz değil..Renault bile cliosuna iyi para istiyor..ki mazda 2 donanımlı bir araç olacaktır en boşu bile

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Tamam benim de aklıma bu geldi ama şu anda da diğer B segmenti araçlar öyle çok ucuz değil..Renault bile cliosuna iyi para istiyor..ki mazda 2 donanımlı bir araç olacaktır en boşu bile
Bence de öyle. Ki ne olursa olsun sonuçta mazda buraya mazda3 te olsa araç getirtiyor. az satacak korkusu var diye hiç getirtmemek olmamalı 1 tane de satsan mazda 3 gelirken arasına serpiştiri versinler gitsin :)

zoomzoomsk

Sessiz
Evet şuan için aracın Türkiye maaliyeti çok yüksek (c segmetni araçlara eş değer). Ancak benim ön görüm aracın fiyatı 2015 3. çeyrek itibariyle makulleşip ülkemize gelecektir. Tabi bu benim ön görüm kesin birşey söylemem doğru olmaz

Üst Alt