Yeni Çıkan Cep Telefonu Modelleri Haberler Yorumlar

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Güzel inceleme. Bu büyüklükte bir kasaya o kapasitede batarya zayıf kalmış bence, 4/3 şarj ile 4 saat ekran süresi yakışmamış. Arka kameraların çıkıntısı belki kapak ile tolere edilebilir, değilse benim elimi tırmalar durur. :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
One Plus 6'nın kırmızı renkli versiyonunun, 10 Temmuz'da satışa sunulacağı duyuruldu. :asik::asik::asik:

DhFoqysXkAA_dSr.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Teknik verileri çok üst seviyede değil, tasarımı hoş ve kamerası tatmin edici, fiyat olarak daha makul olsaydı üst versiyonların bir altında yer alarak o boşluğu rahatlıkla doldurup satış rakamları çoğalabilirdi ama 490$ yüksek bir fiyat bu telefon için.

Son düzenleme:
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
One Plus 6'nın kırmızı renkli versiyonunun, 10 Temmuz'da satışa sunulacağı duyuruldu. :asik::asik::asik:

Ekli dosyayı görüntüle 34565
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Teknik verileri çok üst seviyede değil, tasarımı hoş ve kamerası tatmin edici, fiyat olarak daha makul olsaydı üst versiyonların bir altında yer alarak o boşluğu rahatlıkla doldurup satış rakamları çoğalabilirdi ama 490$ yüksek bir fiyat bu telefon için.
Sende ki Op5 e tek üstünlüğü tasarımı, kamerada başabaş,kalanda Op5 üstün.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ağustos ayında tanıtımı gerçekleştirilecek Samsung Galaxy Note 9'un; mavi, siyah, pembe, kahverengi ve gri renk seçenekleriyle geleceği belirtildi.

IMG_20180704_222540.jpg

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Samsung'un, katlanabilir modeli Galaxy X'i CES 2019'da tanıtacağı ve şubat ayında da piyasaya sunacağı belirtiliyor.

DhU_IzLX0AAjvnz.jpg

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Yeni çıkan modellerle alakalı paylaşımlarını bu başlık altında toplayabiliriz ;)

LG V40
Piyasa araştırmacılarının görüşüne göre cihazın IFA 2018’in başlangıcında tanıtılması son derece olası. En kötü senaryoda dahi yaz sonu ile eylül başlangıcı bir zaman diliminde LG40’a dair ayrıntılı bilgiye kavuşmuş olacağız. LG V40’ın çıkış tarihi bazında ise tahminler 21 ve 28 Ağustos arasındaki dönemi işaret ediyor.

Detaylar henüz belli değil.

dshf.png

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Huawei'nin resmi tanıtımını gerçekleştirdiği 4 kameralı yeni modeli Nova 3, ilk etapta sadece Çin'de piyasaya sürülecek.

Dhz6v0AW4AAsfNy.jpg

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Beyaz renkli telefonlara ısınamadım bir türlü... Bedava verseler kullanmam satarım... :p O derece yani. :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Türkiye'de resmi olarak var olması son kullanıcı daha doğrusu, tercihleri fayda fiyat ekseninde olanlar için güzel haber değil maalesef.

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Türkiye'de resmi olarak var olması son kullanıcı daha doğrusu, tercihleri fayda fiyat ekseninde olanlar için güzel haber değil maalesef.
İthalatçı garantili almaya devam eder insanlar eğer çok fiyat farkı olursa. Ama bir yönden iyi çünkü Xiaominin bir sürü güzel ürünü var, onları da alma imkanımız olacak.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
İthalatçı garantili almaya devam eder insanlar eğer çok fiyat farkı olursa. Ama bir yönden iyi çünkü Xiaominin bir sürü güzel ürünü var, onları da alma imkanımız olacak.
Ben komple garantisiz almayı tercih ediyorum. Yüzde 30-40 uygun oluyor fiyat... :)

Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Beyaz renkli telefonlara ısınamadım bir türlü... Bedava verseler kullanmam satarım... :p O derece yani. :)
Ben de tam tersi yıllarca siyah ve koyu renk telefonlardan öyle bıkmışım ki bundan sonraki her telefonum için beyaz veya açık tonlu arıyorum. Şirket telefonu için de beyaz yokmuş altın rengi istedim. :D

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Apple'ın 2020 yılında satışa sunmayı planladığı katlanabilir iPhone modeli için aldığı yeni patentin görüntüsü:

Dh5G9GnXcAA3lcD.jpg

Dh5G9ENXUAA5Rtx.jpg

Üst Alt