Yeni Araç; Mazda 3 - 2011

Bayraktar

ve Cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Marşpiyel 1000 desek
Kaputa da 1000 yazsak
Alçaltma kitine 500 diyelim
Tampon için 1000 yetse
Jant çıkma lastikleriyle 2000 olsun

6 bin tl tut elimi :D
Ee sonra... Doğan görünümlü Şahin? Motor değişmedikten sonra anlamı var mı ki? ;)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Ultra Plus
Makyajlısını alır motor da değişmiş olur. 270/115 lik traktör olur :D

Ona gerek yok bi Helokitty tamamdır :D
O illa olacakta mps aynası çok şey katıyor araca :) neyse sen malzemeleri bul :D

mirai olayı yaş, gitmedikten sonra görüntü olsa neye yarar :D basınca gidecek, bi de yazılım atarık 340 tork olur sonra apaçi tokatlamaca @bayraktar :D

Araç Markası
2006 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Önümüzdeki 32 saatte ani karar değişikliği yapmazsam eğer, traktör ptesi sabahı boyaya giriyor. Tavan hariç komple boyanacak. Gözümü rahatsız eden çiziklerden ve mini darbelerden kurtulacağız inşallah.
şimdi den hayırlı olsun diyelim o zaman abi.daha da muhteşem olacak desene.

Bayraktar

ve Cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Önümüzdeki 32 saatte ani karar değişikliği yapmazsam eğer, traktör ptesi sabahı boyaya giriyor. Tavan hariç komple boyanacak. Gözümü rahatsız eden çiziklerden ve mini darbelerden kurtulacağız inşallah.
Tavanı da isterük. Olmuşken tam olsun... ;)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Ultra Plus
Sedeflı mı sedefsız mı tercıh etcen abı
Orijinal kendi rengi neyse öyle olacak.

Ruhsata işletmen gerektirmiyor mu?
Gerekiyor ama işlettirmeyi düşünmüyorum, muayene zamanı söker, sonra yeniden yaparız diye planladım.

Bana "sunroof'u kaplatma, bırak araç renginde kalsın" diyene bak hele... :D
İyi de bende sunroof yok ki bildiğin tavan :D

Ucuza bulabilirsem bir adet wifi-cam alıp dükkana yerleştirmeyi düşünüyorum, boyanın her anını canlı canlı izlemek için :D yoksa 2 hafta uyku uyuyamam ben :D

Son düzenleme:

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Gerekiyor ama işlettirmeyi düşünmüyorum, muayene zamanı söker, sonra yeniden yaparız diye planladım.
Trafik uygulamalarında kıl bir polise denk gelirsen, yandın :)

Ben de kaplatacaktım ki benim aracın rengine de çok iyi gidiyordu. Ruhsata işlettirmek zor geldi, vaz caydım.

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Genellikle gece çıkıyorum trafiğe, gece pek göze batmaz galiba :D
Bence tavana dokunma, zaten araç açık renk değil. Yaptığın işlem pek görünmez. Riske de girmeye gerek yok. Beyaz ve gri renkli araçlarda "piano black kaplama" mükemmel görünüyor.

Kafaya koymuşsan yaparsın :))

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Ultra Plus
Ruhsata işletmeyi gözünüzde büyütmeyin, ruhsat masrafı cepten çıkar sadece, Murat harika olacak traktör, artık satmazsın.
Şimdilik satış planı yok, hem km hem de süre rekoru kırdı :D satsam bile sattıktan sonra bu paralara alabileceğim bir şey yok :)

Bayraktar

ve Cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Şimdilik satış planı yok, hem km hem de süre rekoru kırdı :D satsam bile sattıktan sonra bu paralara alabileceğim bir şey yok :)
Bu kadar emekten sonra, aynı derecede ilgilenilmiş bir araç bulmadığın sürece satma bence de kesinlikle abicim. ;)
Ha o paralara araç bulunur tabi, hiç olmadı Cemşid'i veririm sıkıntı değil. :koptum:

Üst Alt