Xiaomi Ürünleri Kullanıcılar Kulübü

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Note 6 pro ile seviyeli ilişkimiz devam ediyor :D farklı bir rom yüklemek için cihazın unlocked olmasını bekliyorum, işlemleri yaptım iki hafta süre verdi. Şarj konusunda sıkıntım yok çok şükür, her gece şarja takarken %40 üstünde oluyor seviye. Ama arayüzüne hala alışamadım. Özellikle galeri, dosya yöneticisi ve ayarlar beni çok zorluyor.

Ofisteyken bildirim sesini ve, zil sesini orta seviyede tutardım, evde ise bildirim sesini biraz daha kısardım telefon sürekli yakınımda olduğu için, dışarıda ise her iki seste zirvede olurdu :) LG bunları benim konumuma göre ayarladığı için gerçekten çok rahat ediyordum. Veya en kötü ihtimalle bildirim ses kısma/açma tuşuna bastığım an ekranda gelen ayar ile bildirim veya zil sesini istediğim seviyeye tek bir dokunuşla getiriyordum. Bu bence miui için çok büyük bir eksiklik.

Cihazı çift hat mecburiyeti yüzünden uzun süre kullanacağım için bu konuda bazı çalışmalar yapacağım. Şu an tek yaptığım ayarlara vs. alışmak.

Rom root vs şeyleri detaylı bilenlere sormak istediğim bir şey var. Başka markalara ait uygulama apksı yükledikten sonra uygulama açılmıyor, bunun sebebi nedir?

Ayrıca LG tabanlı rom içinde tavsiyelere açığım...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Ses ayarları konusunda genel olarak şikayet eden çok var, benim için sorun oluşturmadığı için çözümü nasıl olur bilemiyorum, araştırma gereği duymadım... Telefon yeni olduğu için rom seçenekleri çok olmayabilir diye tahmin ediyorum... Belki de çoktur... :rolleyes:

Miui kullanıp, bu telefon ile uğraşıp rom yapanların Lg tarzı, benzeri, tabanlı rom yapacaklarını tahmin etmiyorum... Belki benzer tema bulunabilir, araştırmak gerekir... Tavsiyem, Beta rom yüklememen olur, haftalık güncelleme ile bazen telefonun içine edebiliyorlar, bende beta rom geldi üzerinde ve ilk fırsatta değiştirmeyi düşünüyorum, tabi cesaretimi toplayabilirsem...

Birde; kilit açmada, telefonun sıfırlandığı söyleniyor, doğru yanlış bilmiyorum buna karşı da önlemini al derim. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
20 dakika sonra ön siparişler durdurulmuş sebebi ise mevcut stok durumunun talebi karşılayamayacağı, stok durumuna göre siparişler tekrar alınmaya başlayacakmış.

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ram kapasitesine göre fiyatları 808-970-1132 Tl olan bu telefon Türkiye pazarına hangi fiyattan satışa sunulur ??
Şahsen, garantisiz 1500 ₺ garantili 2000 ₺ olur diyorum abi...

Üst Alt