Xiaomi Ürünleri Kullanıcılar Kulübü

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Waooowww 10 saat 1 dk yüzde 4, rekoru egale etmemin zamanı geldi demek :D

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Bu kıyaslamarı yaparken, cihaz özelliği de belirtmek lazım :)

Misal: 4000 mah, şu kadar saat şu kadar dakika ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Aynen öyle, şarj süresine kullanım kriterleri çok etki ediyor... Benim paylaşım yapma sebebim, note 5 Pro ile note 6 pro arka arkaya gelince note 4 prosuz dedim bende. :)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Xiaomi, Trump'ın yıldırıcı politikalarına rağmen, 8 Aralık'tan itibaren resmi olarak ABD pazarına giriş yapacak.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Ne kıymetli xiaomiymiş arkadaş...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Markayla alakalı yazılan arızalar bile, cep telefonu arızaları konusuna taşınıyor. Böyle bir platformda, bir markanın genel konusu varsa o markaya ait her şey orada paylaşılır.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu konuyla alakalı son mesajımı da yazayım. Bu mesaj note 5 pro ile alakalıdır. Note 5 proyu Hiç kimseye tavsiye etmem, malzeme kalitesi kötü, kağıt üstünde 4000 mah yazan batarya bence çok verimsiz. Root veya ekstra uygulama kullanmadan hiç bir uygulamayı devre dışı bırakamazsınız. Emsallerine göre ağır ve ele oturuşu pek iyi değil. Fiyatı da çok uygun sayılmaz, garantisiz bir cihaza göre biraz daha uygun olabilirmiş.

Son düzenleme:

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Murat ben taşıdım, konu içinde kaybolmasın diye. Marka fark etmeksizin ortak bir konu var, ses gelmeme olayı herkesin işine yarar diye düşündüm. Xiaomi'nin kıymetliliğinden değil yani, benim için kıymetsiz zaten :p

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Ne forummuş arkadaş, yapılan moderasyon (ki doğru yapılıyor) millete dert oluyor... :cool:

Peşinen belirteyim, konu tartışmaya kapalıdır !! Konu haricinde yazılan mesajlar dert olunan moderasyona tabi tutulur... ;)

Edith; Forumla, yönetimle, yapılan moderasyon ile sorunu veya sıkıntısı olanlar aşağıdaki konudan istek ve önerilerini veya sorununu sıkıntısını dile getirebilir...

https://www.mazdagaraj.com/konular/forum-icin-onerileriniz-ve-karsilastiginiz-hatalar.73/

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
O fiyat ne öyle, özelliği ney ki, yağmur yansıtma mı var :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Redmi ve Redmi Note serisi telefon almayı düşünenlerin ve Xiaomi'nin gömlek üretir gibi telefon modeli üretip piyasaya sürmesinden dolayı kafası karışanlara bir nebze yol göstermek adına hangisi nedir yazmak istedim...

Xiaomi, Çin ve Hindistan için üretim yaptığı telefonlara band 20 desteği vermiyor, çünkü oralarda buna ihtiyaç yok sanırım. Hal böyle iken bu ülkelerden telefon getirip burada rom atıp satanlar oluyor. Dağda bayırda kullanmayanlar için Band 20 olayı da çok önemli değil aslında...

Redmi 5 Plus

Global olmayan Çin/Hindistan üretimi 5 plus kutusu, 5 rakamının üzerindeki Redmi yazısı Çince'dir ve kutu rengi kırmızı olur, satıcı tarafından kutu açılıp, rom atılmadıysa ve değiştirilmediyse, şarj cihazı muhtemelen dönüştürücülüdür ;

40905

Global Redmi 5 Plus kutusu ve içeriği, Mi Turuncusu renginde kutusu olur, şarj cihazı avrupa tipidir, yazılımı da global sürümdür.

40906

Global olan Redmi Note 5 kutusu;

40907

Global olmayan Redmi Note 5 Kutusu;

40908

Global Redmi Note 6 Pro kutusu;

40909

Redmi Note 5 Pro'nun kutusu beyaz olur, kırmızı veya turuncu olmaz;

40910

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Yılların Samsung fanatiği araştırma yapıyor :)
Adını bile söyleyemediğim markanın ürünleri Mi8 Lite ve Pocophone F1 hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Üst Alt