Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Merhaba Dostlar,

Öncelikle Türkçe tanıtım videosuna hiç rast gelmediğim Xedos 9'lardaki bu eksikliği ivedilikle kapatmak amacıyla; hem de bir taraftan da daha yeni konusunu açmaya fırsat bulduğum yeni aracım Xedoscan'ı sizlerle tanıştırmak maksadıyla bir video hazırladım. :cool:

Videonun bu ilk bölümünde iç mekan detaylarına kısa süreli tecrübelerimle incelemeye/anlatmaya çalıştım, elimden geldiğince. Önümüzdeki günlerde dış ve motor aksamı detaylarını ve sürüş videolarını çekmeye çalışacağım. Bir yandan da guzuya yapacağımız tamirat/tadilat/bakım/yenileme/eksikleri giderme vs. gibi çalışmalarını da açacağım konuya ekleyeceğim, fırsat yakaladıkça videolarla paylaşmaya çalışacağım. Hatta tüm bu projenin sonunda da daha detaylı ve teknik bilgileri de bolca içeren ayrı bir inceleme videosu da sizleri bekliyor olacak inşallah. :harika:

Umarım yine güzel işlerle karşınızda olurum ve ihtiyar delikanlı guzumuzu yeniden tam manasıyla hayata döndürürüz. ;) Önerilere ve eleştirilere açığım, yorumlarınızı bekliyorum. İyi seyirler.

Not: Fonda çalan müziği (Santana - Smooth) seçmemin iki nedeni var. Birincisi bu parçayı çok severim ve Xedos 9'un Türkiye'ye geliş yıllarında popüler olan parçadır. İkincisi de parçanın adı (ve kısmen sözleri) :p şuan guzucuk biraz yorgun olsa da genel olarak Xedos 9'lara çok yakışıyor. :cool: Bıktıracağım sizi bu parçadan... :p

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Ya o değilde bu zenginliğin hali ne olacak.
Yok benzin göstergesi bu kadar olmaması lazım Dı daha yeni fulledim falan filan:huhuu:
6 silindir V6 motor hiç de yabancı gelmedi bana:utan:
Abi çok güzel anlatmışsın gene ağzına sağlık.sana hayranlığımı bir kez daha söylüyorum.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Şimdi @Bayraktar Üstadım Zedozu merak ediyoruz, senin ona yapacaklarını daha çok merak ediyoruz. Satın aldığın kişi, projelerin bitince arabayı tanıyamayacak diye tahmin ediyorum. Güle güle kullan başkanım, Allah kaza keder vermesin. Senin adına çok mutluyum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Şimdi @Bayraktar Üstadım Zedozu merak ediyoruz, senin ona yapacaklarını daha çok merak ediyoruz. Satın aldığın kişi, projelerin bitince arabayı tanıyamayacak diye tahmin ediyorum. Güle güle kullan başkanım, Allah kaza keder vermesin. Senin adına çok mutluyum.
Her şeyden önce; satın aldığı kişi şu videoyu izlese, ben nasıl bir arabaya sahipmişim hissine kapılır hocam... :D Sonrasını tahayyül edemiyorum zaten...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Maşallah giriş 40 dk ise gelişme kaç olacak Hamdi, anca bitirdim :D elektro da fena ama he.

Sağol emeklerin için, araca resimlerden bakıp ta acaba nasıldır şurası burası diyenler için güzel bir video olmuş.

İkinc videoya kadar sigarayı azalt ve öncesinde ıhlamur tavsiye ediyorum :p

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Hayirli olsun @Bayraktar bey. Allah kaza bela ceza gostermesin insallah.sizin 626 ya niyetlenmistim ama k.peder simdilik Toyota olsun basimiz agrimasin deyince malum para da ondan olunca 2006 sol kasa aldik.kredi borcum bitene kadar idare edecegiz 1 yil daha arabasizliktan iyidir.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ya o değilde bu zenginliğin hali ne olacak.
Yok benzin göstergesi bu kadar olmaması lazım Dı daha yeni fulledim falan filan:huhuu:
6 silindir V6 motor hiç de yabancı gelmedi bana:utan:
Abi çok güzel anlatmışsın gene ağzına sağlık.sana hayranlığımı bir kez daha söylüyorum.
Ahahhaha. Yok mu daha fazla yer. 68 litre tank hacmi az geliyor bana! :p Şaka bir yana o depoyu doldurmak da zor oluyor be ya? :p

Teşekkürler Hocam. Ben de Zedozun bana yapacaklarını merak ediyorum açıkçası. :p

Her şeyden önce; satın aldığı kişi şu videoyu izlese, ben nasıl bir arabaya sahipmişim hissine kapılır hocam... :D Sonrasını tahayyül edemiyorum zaten...
Eski sahibiyle neredeyse her gün görüşüyoruz. Aracına imkanları doğrultusunda çok özen göstermiş gerçekten ve yapılanları görmekten de mutluluk duyacaktır, eminim. Hatta şuan bunları da okuyor olabilir bile. ;)

Maşallah giriş 40 dk ise gelişme kaç olacak Hamdi, anca bitirdim :D elektro da fena ama he.
Sağol emeklerin için, araca resimlerden bakıp ta acaba nasıldır şurası burası diyenler için güzel bir video olmuş.
İkinc videoya kadar sigarayı azalt ve öncesinde ıhlamur tavsiye ediyorum :p
Teşekkürler hacım. Yağmur yağmasaydı bir 40 dakika da dışarısını anlatacaktım, dua et. :p
Ortalık sakin olsun, guzumla başbaşa kalayım diye erkenden kalktım, kahvaltı falan yapmadan çıktım dışarı video için. O yüzden de sesim çatallı çıkmış; yoksa biliyorsun bülbül gibidir... :p

Hayirli olsun @Bayraktar bey. Allah kaza bela ceza gostermesin insallah.sizin 626 ya niyetlenmistim ama k.peder simdilik Toyota olsun basimiz agrimasin deyince malum para da ondan olunca 2006 sol kasa aldik.kredi borcum bitene kadar idare edecegiz 1 yil daha arabasizliktan iyidir.
Teşekkürler. Hayırlısı diyelim. Hiç olmadık zamanda olmadık şeyler çıkıyor gerçekten. Yoksa Cemşid'i satmak en azından yakın bir zamanda satmak benim de aklımda yoktu.

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
rabbim iyi günlerde kullanmayı nasip etsin tekrar hayırlı olsun güzel başarılı bir araç video ilginiz bu kadar ise tamirat tadilat bakım konusundaki titisliginiz ile bu araç gerçekten güzel olucak şimdiden kolay gelsin ..

Üst Alt