Windows Phone Haberleri

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2012 - Mazda 3 A/T
Araç Renk ve Tip
Lacivert - Sedan
Bence sorun andoridde değil Samsungta.
Benim 2 yıllık nexus 4 telefonum var. 2 gb ram'e sahip ve son sürüm andorid kullanıyorum.

Günlük kullanımda ortalama 600-700 mb ram harcıyor ve oyun vs yüklendiğimde bile 1,2 gb vicarında geziniyor. Telefon 2 yıldan fazla bir sürelik olmasına rağman ram ve işlem yönetimi açısından eşimin note 3 ünden çok daha iyi. Fiyat konusunu hiç tartışmıyorum :)

Eşimin note 3 ü benim nexus 4 ü kullanmama göre daha pasif kullanıyor. Buna rağmen ram tüketimi ortalama 2 gb üstünde. Bu durumda telefon sürekli bekleme kasma modunda.

Bunun sebebi Samsung'un android üstünde çok falza değişiklik yapması.

WP ve iOS'un en büyük artısı bu. Samsung gibi yazılımlarını bozan bir firma yok :)

Yurtdışına çıktığımda bende telefonumu değiştircem ve önceliklerim nexus 6 ve lumia 930.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
:D:D

İşlevini yitirmediyse neden yaşamasın? Standart kullanım için gayet stabil bir sistemi var. Alo de, mesajlara bak, bankacılık işlemleri yap, tamamdır.
Abi o konuda haklısın gerçekten çok stabil cihazlar, ama görsellik 0 :D

Asıl merak ettiğim yeni çıkan model var mı hiç bir yerde denk gelmedim :rolleyes: eğer yeni model çıkmayacaksa bir tane 520 alıp kenara koyayım diye düşündüm :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Abi o konuda haklısın gerçekten çok stabil cihazlar, ama görsellik 0 :D

Asıl merak ettiğim yeni çıkan model var mı hiç bir yerde denk gelmedim :rolleyes: eğer yeni model çıkmayacaksa bir tane 520 alıp kenara koyayım diye düşündüm :)
Microsoft devam ettirmedi galiba yeni model işini... Zaten Nokia sağlam kazık attı Microsoft'a... Bütün hakları ile satmıştı kendini, sonra yeniden Nokia markası hortladı... Biraz karışık gibi oralar.

3 ay kapatmadığımı bilirim sistemi yine saat gibi çalışırdı.

mazdatayfun

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Crossover
Henüz hiç görmedim ve kullanamadım şu telefonları :D Bakalım bir gün çıkar karşıma belki...

Üst Alt