Üyelerimizin Meslekleri

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Zaman zaman " Tüm meslekleri yetiştiren en kutsal meslek" olarak, zaman zaman "Eminönü'nde yem bekleyen güvercinler" olarak, zaman zaman "Yan gelip yatarak para kazananlar" olarak betimlemesi yapılan, akşama kadar elin çocuklarının anası babası eve gelince kendi çocuğunun babası, düşenle dizi acıyan, gülücüklerle stres atan, eskiden valiyle şimdilerde cahille bir tutulan bir garip meslek erbabı... Yer Bursa ... Aynı zamanda yüksek lisans öğrencisi... Tezi bitirebilirse tabi...

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metan

Sessiz
Araç Markası
2006 - Mazda3
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
teknik öğretmen, bilgisayar mühendisi, iş güvenliği uzmanı. yıllarca istanbulda özel sektörde freelance yazılım, outsource destek, ltd şirket ortaklığı müdürlüğü vb işler yaptıktan sonra karabükte öğretim görevlisi olarak devam ediyorum 8 yıldır :) bir yandan da iktisatta yüksek lisans ve radyo televizyon bölümünde öğrenciliğe devam ediyorum.

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Meslegim reklamcilik bu meslegimi 10 yildir surduruyorum. Ama Tarim isleriyle ilgilenmeyide seviyorum. Saygilar :)

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
İnsaat muhendisiyim 5 yildir bu piyasada kurek cekiyorum. Proje buldukca calisiyorum bulamayinca issiz geziniyorum :D Boya badana, duvar kagidi ufak tamirat isleri cikarsa hacligimi cikariyorum

Son düzenleme:
Üst Alt