Üye Objektifinden Fotoğraflar

Gökan Turmuş

Katılımcı
Araç Markası
1991 Royal Classic
Araç Renk ve Tip
Lacivert Sedan
Aynen, kusyuvasina 5 dakika.;)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geçtiğimiz sene Manavgat,Bozkır,Hadim,Taşkent,Alanya,Manavgat turu yapmıştık ama her yer kardı.Bozkırın meşhur dereli tahini almak için ama hayal kırıklığı yaşamıştık ,değirmen ve fırın elektrikli çalışanlar suriyeli.

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Eskidenmis o doğal yaşam.artik herşey yapay.ama Ermenek helvasını ve Ermenek kara lastik pabucunu(ayakkabısını) tavsiye ederim,onlar doğallığını yitirmedi
Geçtiğimiz sene Manavgat,Bozkır,Hadim,Taşkent,Alanya,Manavgat turu yapmıştık ama her yer kardı.Bozkırın meşhur dereli tahini almak için ama hayal kırıklığı yaşamıştık ,değirmen ve fırın elektrikli çalışanlar suriyeli.
Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Ben de bu yolu çok seviyorum, özellikle Bozdağ'dan sonraki Salihli'ye çıkan kısmı, daha da virajlı ve dar. Sıcak havada lastiğin ötüş sesleriyle birlikte virajlara girerken guzuyu kompresöre sokmanın tadı bambaşka. ;) Haa büyük araca denk gelirse den bitmek bilmiyor tabi 30 km.

ivons

İbrahim
Araç Markası
1994 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Bu kale Cüneyt Arkının oynadığı Estergon kalesi mi yoksa:kptmya:
Hayır dostum orası değil. Estergon kalesinden çok fazla bir şey kalmamış. Kalan kısmını bu resimden görebilirsin. Ön taraftaki surların bir kısmı duruyor. Kalenin içinde Macaristan'ın en büyük bazilikası mevcut.

IMG-20180821-WA0085.jpg

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Hayır dostum orası değil. Estergon kalesinden çok fazla bir şey kalmamış. Kalan kısmını bu resimden görebilirsin. Ön taraftaki surların bir kısmı duruyor. Kalenin içinde Macaristan'ın en büyük bazilikası mevcut.

Ekli dosyayı görüntüle 37579
Kalenin girisinde yan fulutle "uskudar'a gideriken" calan meczup tipli biri vardi, Tarkan'dan şıkıdım falan da caliyo Turk oldugunuzu anlarsa, duruyo mu hala?

ivons

İbrahim
Araç Markası
1994 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Kalenin girisinde yan fulutle "uskudar'a gideriken" calan meczup tipli biri vardi, Tarkan'dan şıkıdım falan da caliyo Turk oldugunuzu anlarsa, duruyo mu hala?
Sanırım bu arkadaştan bahsediyorsun. Biz gittiğimizde İstiklal marşı, Arkadaşım eşek ve İzmir marşını çaldı. Sonra da iyi bayramlar diledi. :D

Adsız.png

Gökan Turmuş

Katılımcı
Araç Markası
1991 Royal Classic
Araç Renk ve Tip
Lacivert Sedan
Bu kale Cüneyt Arkının oynadığı Estergon kalesi mi yoksa:kptmya:
Estergon deyince
Lisede tarih hocam vardı adını hatırlayamadım, Çocuklar Cüneyt Arkın filmlerini nasıl buluyorsunuz dedi,tabi ki hepimiz gülüyoruz Hocam 5 oku birden atıp hepsini 12den vurmak olurmu diye?
Dedi ki Rambonun kampın ortasında 360 derece milleti taraması ve 1 tane kurşun yememesi de komik geliyor mu size ? Tabi hepimizin şekli 360 derece.Benim için tarihi sevdiren adam Cüneyt Arkın :)

Üst Alt