Üniversal Start Stop Butonu Montajı ve Kullanımı

Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kirmizi Sedan
Ben butun baglantilari yapmisim aslinda .
Herseyi tamam calisiyor sayilir .
Uzaktan calistirip durdurabiliyorum .
Start dugmesi tamam calisiyor .
Tek terslik araci calistirip hafif gidince kapilar otomatik kilitleniyor ve beraberinde de aynalar katlaniyor .o canimi sikiyor .dusunuyorumda acaba o kapi tetik kablosu eksikmi diye acaba ?

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu işinde ustalığına soyunduk, bilgilerinize arz ederim :hhhhhh:

Herkes maliyeti merak ediyordur, sosyal ortamlarda pek yazmam çünkü ülke durumu belli birde araçtan araca işçilik süresi değişken olacağı için net fiyat vermek uygun değil
Ortalama fiyatlar (Kasım 2022)
Sadece Start Stop (marş) Butonu 1500 ₺
Uzaktan Çalıştırma + Start Stop Buton 3000 ₺
Anahtarsız Giriş Çıkış + Uzaktan Çalıştırma + Start Stop 4500 ₺. Anahtar teslim yani işçilik dahil. Montaj süresi 1 gün.
Bizden parça sipariş edene uzaktan montaj desteği verilir

Son düzenleme:
Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Bu işinde ustalığına soyunduk, bilgilerinize arz ederim :hhhhhh:

Herkes maliyeti merak ediyordur, sosyal ortamlarda pek yazmam çünkü ülke durumu belli birde araçtan araca işçilik süresi değişken olacağı için net fiyat vermek uygun değil
Ortalama fiyatlar (Kasım 2022)
Sadece Start Stop (marş) Butonu 1500 ₺
Uzaktan Çalıştırma + Start Stop Buton 3000 ₺
Anahtarsız Giriş Çıkış + Uzaktan Çalıştırma + Start Stop 4500 ₺. Anahtar teslim yani işçilik dahil. Montaj süresi 1 gün.
Bizden parça sipariş edene uzaktan montaj desteği verilir
Hakan ustam işin gücün rast gelsin :)

Bu tarz modifikasyonun aracın elektirik sistemine müdahale sebebiyle riski var mı? Ya da yarın öbür gün yaşanan herhangi bir başka problem sebebiyle ustalar arasında "onda bunda şundadır, şunda bunda ondadır" dansı oynatır mı

Yıllar evvel senin goca guzuda görmüştüm uzaktan çalıştırmayı ve pratik bulmuştum. Aslında kullanım alanı ve surelerim göz önüne alındığında benim için pek elzem değil ancak düşünenler için yukarıdaki düşünceler akıllara gelebilir.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hakan ustam işin gücün rast gelsin :)

Bu tarz modifikasyonun aracın elektirik sistemine müdahale sebebiyle riski var mı? Ya da yarın öbür gün yaşanan herhangi bir başka problem sebebiyle ustalar arasında "onda bunda şundadır, şunda bunda ondadır" dansı oynatır mı

Yıllar evvel senin goca guzuda görmüştüm uzaktan çalıştırmayı ve pratik bulmuştum. Aslında kullanım alanı ve surelerim göz önüne alındığında benim için pek elzem değil ancak düşünenler için yukarıdaki düşünceler akıllara gelebilir.
Teşekkür ederim Selçuk hocam
Elektrik sistemine hiçbir zararı yok.
Montajı yaparken ben aracın tesisatında hiçbir kabloyu kesmedim hatta soyup ek bile yapmadım bu sebeple de biraz uzun sürdü
15-20 civarı falan kablo bağlantısı var hepsinin üzerine etiket yapıştırdım. Olaki ustanın biri bu ne kablosu acaba dese etikete bakınca anlar
Screenshot_2022-11-30-19-40-43-587-edit_cn.wps.moffice_eng.jpg

Evet Gocaman Guzu'da yaptırmıştım ama ilk denemede viteste unutunca ilk günden sogutmuştu :) birde onun çalışma mantığı garipti kumanda dan önce kilit açma sonra kitle tekrar aç yine kitle öyle marş alıyordu ve marş motorunda da hat çekmişlerdi.
Bunda öyle bişey yok, bagaj açma düğmesine 3 sn basıyorsun marş alıyor, marş motorundan falan kablo çekmeye gerek yok.
Yıllar geçtikçe teknolojisi gelişmiş anladığım kadarıyla, daha kullanışlı olmuş yani.

Urfa cok soğuk olmadığı için ve iş yeri yakın olduğu için pek kullanmıyordum. Hanım Hyundaiye henüz alışamadı, okula Honda ile gidiyor her sabah evden çıkmadan 10 dk önce çalıştırıyoruz, süper oluyor

Son düzenleme:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Sistemin (modülün) birde görselini ekliyim nasıl birşey olduğu anlaşılsın.

İnternette birçok çeşit var hepsinin mantığı aynı, bazılarında extra olarak telefon BT kontrolü ve cama yapıştırılan şifrematik ile giriş var.
Yukarda şema paylaştım, şemadaki terimleri Türkçe'ye çevirdim mantığını anladım.
Kendisi yapmak isteyen olursa uzaktan destek olurum.

IMG_20221202_095520.jpg

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Sistemin (modülün) birde görselini ekliyim nasıl birşey olduğu anlaşılsın.

İnternette birçok çeşit var hepsinin mantığı aynı, bazılarında extra olarak telefon BT kontrolü ve cama yapıştırılan şifrematik ile giriş var.
Yukarda şema paylaştım, şemadaki terimleri Türkçe'ye çevirdim mantığını anladım.
Kendisi yapmak isteyen olursa uzaktan destek olurum.

Ekli dosyayı görüntüle 63566
Biizm jeepe de olur mu

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Dağlara boşuna çıkmıyor bu, bakmayın manzara, dağ, dere fotoğrafı paylaştığına gömü bulup geliyor :krsn:
Bak hiç bu açıdan bakmamıştım, doğru tespit Hakan... :harika:Bu tespitin delilini de gözümüze sokmuş ama uyanamamışız... Breh Breh Breh

Her yeni aldığı arabası bir öncekinden daha büyük bu sebeple. Amaç; daha fazla gömü taşımak.

Ülen Mustafa.

:koptum:

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Para sorun değil Hakan... Adam; Fabrikatör damadı. :koptum:

Dağlara boşuna çıkmıyor bu, bakmayın manzara, dağ, dere fotoğrafı paylaştığına gömü bulup geliyor :krsn:

Bak hiç bu açıdan bakmamıştım, doğru tespit Hakan... :harika:Bu tespitin delilini de gözümüze sokmuş ama uyanamamışız... Breh Breh Breh

Her yeni aldığı arabası bir öncekinden daha büyük bu sebeple. Amaç; daha fazla gömü taşımak.

Ülen Mustafa.

:koptum:
Ulen ulen sizden korkulur elaaam....

Üst Alt