Türkiye'den Futbol Haberleri

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Alanyaspor kulübü:
-Vagner Love transferinden kalan taksiti Beşiktaş ödemediği için hukuki işlem başlattık.

Beşiktaş kulübü:
-Bu açıklamayı ayıpsadık, geciken borcumuz var ama bu şekilde yapılan açıklama yakışık almadı.

* * *

Türk usulü çamura yatma, borcumuz borç öderiz tabi, kaçıyor muyuz ayakları...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mehmet Ekici için perde arkasında yapılan dolap çok yakışık olmuştu oysa :p

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Derbi bitiminde çıkan olaylar neticesinde PFDK'ya sevk edilen isimler belli olmuş...

Galatasaray: Mustafa Cengiz, A.Albayrak, Fatih Terim, Hasan Şaş, Donk, Ndiaye, Nariano, Rodriguez, Uğur Yıldız, Hande Sümertaş, Fahri Yılmaz, Eray Sözen.

Fenerbahçe : Jailson, Soldado, Bülent Ataş, Ali Bozan.

* * *
Galatasaray, orta sahasını daha fazla eksik bırakmamak için Soldado'ya yumruk atarak olayların baş kahramanlarından biri olan Belhanda'yı listeye almamışlar galiba sanırsam... :D :D

Esasen; Fırat Aydınus'un geleceğini merak ediyorum ben, "ya sen, ya ben" dedi kabadayımız, kendisinin bir bildiği vardır elbet bu çıkışta... Kendisinin gidecek hali yok di mi?

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Vallahi bu TFF nasıl utanmıyor kendinden anlamış değilim. Belhanda'yı sevk etmemek nedir ? Adam dalga geçiyor TFF ile bir de, az önceki paylaşımı:

IMG_20181106_171801.jpg

Defansta adam kalmadı diye Serdar Aziz sevk edilmemiş galiba, daha önce aynısını Gökhan Zan için yapmışlardı, ben unutmadım.

Muğdat hadi neyse diyelim artık, TFF bütün inanırlığını kaybetmiş, güçlünün karşısında pasif bir kurum haline gelmiştir, gereğine yapmazlarsa Türk futbolu giderek dibe vurmaya devam edecek.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Jailson ile Soldado'ya da 10'nar maç ceza versinler, diğerlerine de para cezası, kapansın bu mevzu... TFF kurullarından bu bağlamda bir karar bekliyorum !!!

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Allah böyle kendi ağzınla itiraf ettirir kirli yüzlerinizi ama ne olacak ki, kime ne anlatacaksın.

F.Terim :

“Şu anda TFF ve kurullarını benden iyi kimse tanıyamaz. Sonuçlar istedikleri gibi gitmediği zaman nasıl ayar verdiklerini çok iyi bilirim”

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör

MetinU

Katılımcı
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Fatih Terim 7 maç
Hasan Şaş 8 maç
Donk 6 maç
Rodrigues 3 maç
Ndiaye 5 maç

Jailson 8 maç
Soldado 6 maç

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Gerçekten yanlı olarak düşünmeyin objektif olarak bir şey soracağım, ben neyi kaçırdım, görüntü varsa paylaşır mısınız

Soldado rakip oyuncuya saldırıdan dolayı 6 maç ceza diyor, saldırı görüntüsünü paylaşır mısınız?

Üst Alt