Türkiye'den Futbol Haberleri

Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Plus
Direk kirmizinin cezasi zaten okadar, hakeme fiziksel müdahale var tehdit var. Zamaninda Engine verilen cezada tehdit yoktu ve temas birkereydi, Arda da tehditte var ve uc kez temas var bogazini sıkıyor, hakemi itiyor ve hafif itme tarzinda vurma egilimi var Ardanin cezasi normal sartlarda min 15 maç bakalim nekadar ört pas edilecek, kalemini, meslegini, ruhunu satmisin birtanesi cikti neymis efendim Engin orta hakeme yapmismis Arda yan hakemeymis...
Ula savunmaya bak yan hakemi insan yerine komamış :D bunu avrupa da yapsa 1 yıl mene maxae yolu varda burası Türkiye :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ula savunmaya bak yan hakemi insan yerine komamış :D bunu avrupa da yapsa 1 yıl mene maxae yolu varda burası Türkiye :)
Avrupa'daki futbol hayatı benzer hareket yüzünden bitti zaten. Fakat hiç kimse olayı bu şekilde değerlendirmiyor... Uçakta dedesi yaşındaki adama saldıranı affetmeyen kültür, hakeme saldıranı barındırmaz...

Fakat, Ortadoğu kültürü her şeyi kaldırıyor işte.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
249ba3d5de7149c583f47de6e85c9d77.jpg

Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica yaptığı açıklamada; Beşiktaş maçı öncesi basın mensuplarına yapmış olduğu bu hareketin, Beşiktaş kulubünün sembolü olduğunu maçtan sonra öğrendiğini, anlamını bilmediği bu hareketi basın mensuplarını görünce yaptığını bildirdi... Kendi camiamızdan ve spor ailesinden özür dilerim, dedi...

:rolleyes:

Rcm

Aktif
Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Ekli dosyayı görüntüle 32724

Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica yaptığı açıklamada; Beşiktaş maçı öncesi basın mensuplarına yapmış olduğu bu hareketin, Beşiktaş kulubünün sembolü olduğunu maçtan sonra öğrendiğini, anlamını bilmediği bu hareketi basın mensuplarını görünce yaptığını bildirdi... Kendi camiamızdan ve spor ailesinden özür dilerim, dedi...

:rolleyes:

Sözüm Sumudicaya yanlış anlaşılma olmasın :D

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Dün ki Bjk macinda Bjk li taraftarlar Müge anlı aleyhine küfürlü tezahürat yapmış. Olaylar ile hiç bir alakası olmayan bir bayana bu şekilde davrananlarin FB stadında olanları eleştirmesi çok manidar.

Rcm

Aktif
Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Dün ki Bjk macinda Bjk li taraftarlar Müge anlı aleyhine küfürlü tezahürat yapmış. Olaylar ile hiç bir alakası olmayan bir bayana bu şekilde davrananlarin FB stadında olanları eleştirmesi çok manidar.
Yaptıkları davranışı tasvip etmiyorum ama şunu izle istersen

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Videoda ne diyor ki? "Futbolcu taraftarlar dan dolayı para alıyor, böyle adamları men etmek gerekir" Bu söze küfürle karşılık veren taraftar grubu Tolga gibi provakatif bir topcuya ne yapmaz ki? Hem Tolgaya yapılani eleştir hem de aynini kendin yap.
Milletcek malesef boyleyiz, bana yapılınca demokrasi yok bu ülkede deyip ağlarım ama gücü ben elime alınca şikayet ettiğim her hareketi kendim yapayım.
Zaten ancak bunu gördüğümüz zaman ve ülkece bu noktaya geldiğimiz zaman en can alıcı maçı bile guvenliksiz çekirdek ile izleyebiliriz. Tabi ki ümidim yok:)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Videoda ne diyor ki? "Futbolcu taraftarlar dan dolayı para alıyor, böyle adamları men etmek gerekir" Bu söze küfürle karşılık veren taraftar grubu Tolga gibi provakatif bir topcuya ne yapmaz ki? Hem Tolgaya yapılani eleştir hem de aynini kendin yap.
Milletcek malesef boyleyiz, bana yapılınca demokrasi yok bu ülkede deyip ağlarım ama gücü ben elime alınca şikayet ettiğim her hareketi kendim yapayım.
Zaten ancak bunu gördüğümüz zaman ve ülkece bu noktaya geldiğimiz zaman en can alıcı maçı bile guvenliksiz çekirdek ile izleyebiliriz. Tabi ki ümidim yok:)
Çekiç kimin elindeyse, beğenmediği herkesi çivi olarak görüyor... Canım ülkem yaa, başka yerde yaşayamam. :)

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Herkese günaydin, direk kirmizi kartlara artik 1 maç ceza mi veriliyor? Yeni bir kural mi cikti, bilen var mi?

Rcm

Aktif
Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Videoda ne mi diyo ? Sen taraftarlar olduğu için varsın diyor böyle adamları futboldan men etmek lazım diyor. Taraftar bu küfreder diyor. Taraftar madem küfreder insanın ölmüş annesine küfür etmek madem normal birşey o halde bizde sana küfrediyoruz sen de biz olduğumuz için varsın sesini çıkarma diyor taraftar. Beşiktaş taraftarı aynı dille karşılık vermiştir. Tıpkı fenerbahçe taraftarı gibi küfür etmiştir. Her ikiside doğru değildir ;)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ahahahaa Tosic futbol tarihine geçti, ardarda iki maçta da kırmızı gören tek futbolcu :D
Tosic reyiz seviyor kırmızıyı :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ülkede komple değişiklik şart. TFF den ülke yönetimine kadar
Güzel insanlar, iyi niyetli olanlar için köprüden önce son çıkış 24 Haziran. Ya komple Ortadoğu kültürü olacak ya da parlamenter sisteme dönüş... Her şekilde komple değişim olacak. Allah yardımcımız olsun.

Üst Alt