Türkiye Kupası Haberleri

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Dany'nin rakibini düşürdüğü pozisyonda iki metre gerisinde Akhisarspor'lu futbolcu (Mustafa) varken, doğrudan kırmızı verilmesi yönünde isteklerinin olması ve
Var da olsa her hakem farkli yorumlayacak ve biz hep artniyetli dusunecegiz malesef boyle bir toplumuz. Ornegin bu pozisyonda dannynin 2 metre topun 4 metre gerisindeki adami pozisyonun icinde degerlendirdi Cuneyt hoca olabilir adam gidip izledi bundan sonraki karari tartışılmaz gitti ekrana bakti daha ne yapacak yani bu adam:)) Bir baska hakem danye son adam diye yorumlayacak ve kirmizi verecek bu tip tartismalar ile bir yere varilmaz. Yok net sariymis net kirmiziymis yok oyle bir dunya futbolun bazi pozisyonlarinda, bu da o pozisyonlardan iste gri dediklerimizden ne siyah ne beyaz...

Not: fotograf acisi ve an itibari ile yanlis konulmus Rodri duserken degil darbeyi alirkenki tam kus bakisi acisina sahip olan fotograf daha iyi olur...

Son düzenleme:
Reactions: Rcm

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Konya'da yapılan Süper Kupa Finali sonrası, stadda yapılan incelemede, Galatasaray taraftarlarına ayrılan bölümde yaklaşık 500, Akhisarspor taraftarlarına ayrılan bölümde 40 koltuğun kırılarak kullanılamaz hale geldiği tespit edildi... :(

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Kulüpler zararı ödüyor diye biliyorum. Kulüpler de tespit etsin kişileri güvenlik kameralarından ve stada girmelerini yasaklasınlar, tespit etme imkânı yoksa o bölgede olanların passolig kartlarını geçersiz yapsınlar, kurunun yanında yaş ta yansın.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Kulüpler zararı ödüyor diye biliyorum. Kulüpler de tespit etsin kişileri güvenlik kameralarından ve stada girmelerini yasaklasınlar, tespit etme imkânı yoksa o bölgede olanların passolig kartlarını geçersiz yapsınlar, kurunun yanında yaş ta yansın.
Önemli olan, kulüplerin veya birilerinin zararı karşılaması değil, o zararın verilmeyecek eğitim ve kültürde olunmasıdır... Ülkemiz için bu beklenti çok ütopik kalsa da insan düşünmeden edemiyor işte...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Önemli olan, kulüplerin veya birilerinin zararı karşılaması değil, o zararın verilmeyecek eğitim ve kültürde olunmasıdır... Ülkemiz için bu beklenti çok ütopik kalsa da insan düşünmeden edemiyor işte...
Ben de zarar karşılanması kısmına vurgu yapmak için yazamadım, bu ütopik beklenti olacağı için, kessinler ilişiklerini statlardan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Tff; Haşmetlimiz emri vaki yapmadan biz açıklayalım diye düşünmüş olacak ki, sezon sonu oynanacak kupa finalinin Sivas da oynanacağını şimdiden açıkladı... :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Türkiye Kupası 5.Tur karşılaşma kura sonuçları.

Fenerbahçe - Giresun
Boluspor - Van Belediye
Keçiören - Galatasaray
Altay - Kayseri
Bodrum - Ankaragücü
Nazilli - Göztepe
Malatya - Etimesgut
Gençlerbirliği - Hatay
Sivas Belediye - Trabzonspor
Ümraniye - 1461 Trabzon
Menemen - Kasımpaşa
Alanyaspor - Kahramanmaraş
Rizespor - Balıkesir
Karagümrük - Akhisar
Adanademir - Başakşehir
Antalya - Darıca

İlk maçlar 4-5-6 Aralık
Rövanş maçları 18-19-20 Aralık tarihlerinde oynanacak...

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Kalplerimiz birmiş hocam, mesajı yazdıktan sonra okuyunca, dedim iddia tüyosu gibi oldu bu... :D :D Düzeltmedim artık... Sıcak bakamıyorum o tarz işlere... :hhhhhh:
Abi tüyo vermek günah olmaz :) :) :)
Forumda iddia oynayan arkadaşlar var mk acaba...
En son 2009 da oynamıştım. 1 liradan fazla oynamazdım, 2 lira yaptılar tabanı, ben de bıraktım :) :) :)

Üst Alt