Mazda MX-5 NC (2005-15 ) Triptonik Vites Problemi

berkowitch

Sessiz
Araç Markası
2013 - Mazda mx-5 2.0i
Araç Renk ve Tip
Siyah - Roadster
Merhabalar aracimin şanzimanin da bir problem var oda sadece triptonige aldigim zaman oluyor normal D de giderken yada gazlarken bir sorun yok, ama triptonige cektigim de 2 den 3 veya 4 den 5 attigim zaman kendiliginden devirini almadan vites yükseltiyor. Vitesi kendim düşürüyorum onda sorun yok. Buyrun video

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Donanımsal bir sorun olsa, Drive modunda da aynı sorunu yapardı diye tahmin ediyorum. Bence; elektriksel veya yazılım gibi sorun olabilir.

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Merhabalar aracimin şanzimanin da bir problem var oda sadece triptonige aldigim zaman oluyor normal D de giderken yada gazlarken bir sorun yok, ama triptonige cektigim de 2 den 3 veya 4 den 5 attigim zaman kendiliginden devirini almadan vites yükseltiyor. Vitesi kendim düşürüyorum onda sorun yok. Buyrun video

sanki yazılımsal bir sorun gibi izmir 3. sitede ayhan usta var bir danışın derim

@suleyman ve @MX9 bu işin profesörü, izmir de tanıdıkları var yardımcı olacaktır.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
şanzımancının iyisini anlaman için beyin revizyonu yapıyormusunuz diye sor kem küm cevaplar alırsınız çoğundan:D izmirde de çok adres gösterirler 2. sanayide şanzımancı dolu ama kimi amerikancı kimi fransız grubunda uzman o kadar çok değşiyorki uzman olmuşlar :D hydratest yani ayhan usta online bir sistemi var dünyada ki tüm mx-5 lerdeki kayıtlı arızalar ve bu arızaların çözüm bültenlerini okuyunca doğru yerde olduğunuzu anlarsınız ;)
nissan primera manisa süleyman de (google araması gibi oldu ) çok eşsiz bir keşif yaptık benim arabada :D
ANASAYFA

Üst Alt