Trabzonspor

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ciddi iki cümle yazayım diyorum bir gülmek geliyor bırakıyorum :D
İster misin, 50.Yılda küme düşsünler... :) İyi tarafı da yok değil. Seneye şampiyonluk için mücadele verirler. :p :)

Not: Haluk Ulusoy'un bütün pisliklerini kabullenen, maç izlerken rakip takım taraftarının anasına bacısına sövmeyen, ülke futbolunun kirli yüzünün sadece bir takım olmadığını düşünen, takım otobüsünü kurşunlayanları bıyık altından gülerek tasvip etmeyenleri tenzih ediyorum ve özür diliyorum...

Geri kalanlar için daha beter olurlar temennim her daim geçerlidir...

Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Plus
İster misin, 50.Yılda küme düşsünler... :) İyi tarafı da yok değil. Seneye şampiyonluk için mücadele verirler. :p :)

Not: Haluk Ulusoy'un bütün pisliklerini kabullenen, maç izlerken rakip takım taraftarının anasına bacısına sövmeyen, ülke futbolunun kirli yüzünün sadece bir takım olmadığını düşünen, takım otobüsünü kurşunlayanları bıyık altından gülerek tasvip etmeyenleri tenzih ediyorum ve özür diliyorum...

Geri kalanlar için daha beter olurlar temennim her daim geçerlidir...
Geçen sezon 50.yıldı derler...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
@zoomzoom61 bu başlığı Trabzonspor'a gönül vermiş üyelerimizin aktif olarak kullanması önce beni sevindirir fakat; Trabzonspor ile ilgili olursa daha hoş olur, rakiplerinin kaybetmesi üzerinden güdülen taraftarlık politikası maalesef ki, kulüplere ve camialarına bir şey kazandırmıyor... Bunun en güzel örneği de; Trabzonspor... ;)

Kazandırmış olsaydı, ben günde üç öğün beş vakit Fenerbahçe başlığında Trabzonspor'a giydiriyor olurdum... ;)

zoomzoom61

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Touring 2012
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz -Sedan
@zoomzoom61 bu başlığı Trabzonspor'a gönül vermiş üyelerimizin aktif olarak kullanması önce beni sevindirir fakat; Trabzonspor ile ilgili olursa daha hoş olur, rakiplerinin kaybetmesi üzerinden güdülen taraftarlık politikası maalesef ki, kulüplere ve camialarına bir şey kazandırmıyor... Bunun en güzel örneği de; Trabzonspor... ;)

Kazandırmış olsaydı, ben günde üç öğün beş vakit Fenerbahçe başlığında Trabzonspor'a giydiriyor olurdum... ;)
Ben burayı Fenerbahçe bölümü sanmıştım. Bakınca Fener taraftarı daha çok yorum yapıyor. Trabzonspor taraftarına göre...

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ben burayı Fenerbahçe bölümü sanmıştım. Bakınca Fener taraftarı daha çok yorum yapıyor. Trabzonspor taraftarına göre...
Orçun abi hakaret olmadığı sürece her başlığa herkes tarafından yorum yapılması serbest zaten, futbolu sevdiğimiz için her başlığa haliyle yazıyoruz.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Spor bölümlerini sadece kendi takım taraftarı yazsın bakış açısına indirgersek eğer sadece tek bir bölüm kalır. ;)

Herkese her bölüm açık, sınıflandırmak veya kısıtlamak forumun kuruluş amacına ters.

Mazda 3 aracı olan, Mazda 323 bölümüne girmesin demekle eş değer bence. :)

zoomzoom61

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Touring 2012
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz -Sedan
Spor bölümlerini sadece kendi takım taraftarı yazsın bakış açısına indirgersek eğer sadece tek bir bölüm kalır. ;)

Herkese her bölüm açık, sınıflandırmak veya kısıtlamak forumun kuruluş amacına ters.

Mazda 3 aracı olan, Mazda 323 bölümüne girmesin demekle eş değer bence. :)
Konuyu uzatmayacağım, ne demek istediğimi çok iyi anladınız bence.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Konuyu uzatmayacağım, ne demek istediğimi çok iyi anladınız bence.
Konuyu istediğin kadar uzatabilirsin. Forum burası, yazılır çizilir tartışılır bilgi alışverişi yapılır...

Hakaret yoksa, hukuki sorunlar doğmuyorsa veya genel kurallar ihlal edilmiyorsa, uzatılabilir... ;)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Trabzonsporlu futbolcu Burak Yılmaz, Fatih Terim'in damadına ait araçla İstanbul Sarıyer'de saat:05.00 sıralarında kaza yapıyor ve olay yerine gelen arkadaşları (Selçuk İnan, Olcan Adın) tarafından olay yerinden kaçırılıyor...

Futbolcunun kulübü de, "sağlık durumu iyi" açıklaması yapıyor... Burada önemli olan "alkol" şüphesi taşıyan bir sürücünün sağlık durumunun iyi olması mı, grift ilişkilerin hafiften ortaya dökülmesi mi? Yoksa Alkollü olarak araç kullandığı şüphesinin artık giderilemeyecek olması mı?

https://www.dha.com.tr/yurt/burak-y...rac-taklalar-atarak-cipe-carpti/haber-1553802

Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Plus
Trabzonsporlu futbolcu Burak Yılmaz, Fatih Terim'in damadına ait araçla İstanbul Sarıyer'de saat:05.00 sıralarında kaza yapıyor ve olay yerine gelen arkadaşları (Selçuk İnan, Olcan Adın) tarafından olay yerinden kaçırılıyor...

Futbolcunun kulübü de, "sağlık durumu iyi" açıklaması yapıyor... Burada önemli olan "alkol" şüphesi taşıyan bir sürücünün sağlık durumunun iyi olması mı, grift ilişkilerin hafiften ortaya dökülmesi mi? Yoksa Alkollü olarak araç kullandığı şüphesinin artık giderilemeyecek olması mı?

https://www.dha.com.tr/yurt/burak-y...rac-taklalar-atarak-cipe-carpti/haber-1553802
Ülkenin her yerinden pislik akıyor...

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Hep te pislik olduğu belli yerlerden pislik akıyor, şaşırtmıyorlar.

Üst Alt