Mazda 3 BL (2009-13) Torpido Üzerine Neon Mavi Renk İp Uygulaması

seo06

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hatchback
Merhaba arkadaşlar aracı alınca hemen torpido uzerindeki gri renkteki parca gözüme çarptı.Aklıma ışıklı ip neon gelmişti. Dun nasip oldu yaptık.Teybin kendi mavi ışığını tutturamadım. Keske aynı renk denk gelseydi ufak bir ton farki var. Artan kısmı da torpidonun içine yerlestirdim.Fotolardaki gibi sizce nasıl olmuş?

P_20180923_192636.jpg
P_20180923_192643.jpg
P_20180923_192659.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Gayet güzel olmuş, fotoğraflarda ton farkı çok belli değil. :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Emeğinize saygı duyuyorum, işçilik güzel duruyor ama ben bu tip şeyleri Mazda'nın ağırlığını bozduğunu düşünüyorum, Şahin ve Honda'cıları hatırlatıyor bana.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Emeğinize saygı duyuyorum, işçilik güzel duruyor ama ben bu tip şeyleri Mazda'nın ağırlığını bozduğunu düşünüyorum, Şahin ve Honda'cıları hatırlatıyor bana.
Nedense mersoyu hatırlattı bana :)

Artan kısmı kesseniz sanki daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar aracı alınca hemen torpido uzerindeki gri renkteki parca gözüme çarptı.Aklıma ışıklı ip neon gelmişti. Dun nasip oldu yaptık.Teybin kendi mavi ışığını tutturamadım. Keske aynı renk denk gelseydi ufak bir ton farki var. Artan kısmı da torpidonun içine yerlestirdim.Fotolardaki gibi sizce nasıl olmuş?

Ekli dosyayı görüntüle 38221
Ekli dosyayı görüntüle 38220
Ekli dosyayı görüntüle 38219
Beslemesini nerden aldınız ?

seo06

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hatchback
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Ben de cok sevmem ama o kisim fiestada falan boyle isiklandirmali hosuma gidiyor o yuzden sadece o kisma yaptim.

Nedense mersoyu hatırlattı bana :)

Artan kısmı kesseniz sanki daha iyi.

Beslemesini nerden aldınız ?

Elektrikci arkadaşıma tarif ettim bağladı torpido aydinlatmasindan aldi diye biliyorum.

Üst Alt