Mazda 3 BL (2009-13) Telefonu Nereye Koyalım?

Aygen

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 A/T
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bu tweeter'den kullandın mı üstadım, kullandıysan memnun musun ?
Aracın orjinal teybine bağlamayı düşünüyorum, soket yönünden problem olur mu acaba.
Oradaki kapak nizami bir şekilde delinip tweeter hafif dışarı taşacak şekilde monte edilirse şık durabilir aslında :)
2takım var hemide karamioda ;)

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Benim C-max'te de telefon koyacak yer yok, aranıyordum bir haftadır ne yapsam diye. Klima ızgarasına takılan tek klipsli telefon tutucular bana pek sağlam görünmüyor, çift klipsli bir model buldum, daga sağlam görünüyor ama bu kadar oara vermeye deger mi bilemedim bir yandan da...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Benim C-max'te de telefon koyacak yer yok, aranıyordum bir haftadır ne yapsam diye. Klima ızgarasına takılan tek klipsli telefon tutucular bana pek sağlam görünmüyor, çift klipsli bir model buldum, daga sağlam görünüyor ama bu kadar oara vermeye deger mi bilemedim bir yandan da...

Sağlamlığı yerindeyse o fiyat verilebilir.

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Migros'un haftalik ürünlerinden 8 tl'ye aldım basit bir tutacak. Denemelik olsun diyip çöp olması halinde berdiğim parayı gözden çıkarmıştım zira araçtaki havalandırma ızgaraları genelin aksine yatay değil dik.. Aslında son derece basit bir alet (Kıskaç kısmı mandallı olanlardan değil) olmasına rağmen öyle bir oturdu ki havalandırma ızgarasına araba perte çıksa yine yerinde kalır gibi :D Basitliğine rağmen manyetik kısmı güçlü, iyi tutuyor, titreme, tıkırtı vs yok, çok memnunum :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Migros'un haftalik ürünlerinden 8 tl'ye aldım basit bir tutacak. Denemelik olsun diyip çöp olması halinde berdiğim parayı gözden çıkarmıştım zira araçtaki havalandırma ızgaraları genelin aksine yatay değil dik.. Aslında son derece basit bir alet (Kıskaç kısmı mandallı olanlardan değil) olmasına rağmen öyle bir oturdu ki havalandırma ızgarasına araba perte çıksa yine yerinde kalır gibi :D Basitliğine rağmen manyetik kısmı güçlü, iyi tutuyor, titreme, tıkırtı vs yok, çok memnunum :)
Bilgilendirme için teşekkürler Onur... :harika: benim gibi merak edebilecekler için ürün fotoğrafını koyuyorum.

45902

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Bilgilendirme için teşekkürler Onur... :harika: benim gibi merak edebilecekler için ürün fotoğrafını koyuyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 45902
Nerden buldun Veli abi, bravo valla :)
Bu arada 2 adet manyetik daire var pakette, 2 farklı telefon için kullanılabilir şekilde yani. Kendimin ve eşimin telefon kılıflarının iç kısmına yapıştırdım, gizli kalmış oldu.
Ben de foto ekleyeyim bari, utandım :rolleyes:

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
Direksiyonun sol alt tarafında kalan kare bir bölüm var. Ben oraya koyuyorum telefonu. Yarın fotoğraf atarım

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
BL kasada telefon tutacağı hep sorun olmuştu. Izgaraya takınca ekran kapanıyor, cama takınca çok uzak kalıyordu. Daha önce defalarca telefon tutacağı denedim ama hiç birinden memnun kalmamıştım. Geçen hafta nette gezinirken linkteki ürüne denk geldim ve sipariş verdim. İstediğiniz gibi ayarlama yapıp, istediğiniz açıda kullanıyorsunuz. Düşünen olursa tavsiye ederim

Ürün linki:

49822

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
BL kasada telefon tutacağı hep sorun olmuştu. Izgaraya takınca ekran kapanıyor, cama takınca çok uzak kalıyordu. Daha önce defalarca telefon tutacağı denedim ama hiç birinden memnun kalmamıştım. Geçen hafta nette gezinirken linkteki ürüne denk geldim ve sipariş verdim. İstediğiniz gibi ayarlama yapıp, istediğiniz açıda kullanıyorsunuz. Düşünen olursa tavsiye ederim

Ürün linki:

Ekli dosyayı görüntüle 49822
Güzel ve işlevsel görünüyor, zamanla zemine/cama yapışan kısmı özelliğini yitirmezse çok iyi...

5 liraya aldığım bu ürün 2 yıl dayandı...

49823

Üst Alt