Mazda 3 BL (2009-13) Telefondan Aux-Bluetooth Bağlantısı Yapacak Cihaz

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
arkadaşlar, eski konulara baktım ama tam olarak aradığım ürünü bulamadım.

kol dayama içinde aux girişi var. çakmaklık girişi de var. piyasada 15-20 liraya satılan bir alet var. aleti aux girişine sokuyoruz. 3,5mm ucu var. telefondan alete bluetooth bağlantısı yapıyoruz ve müziğimizi çalıyoruz.

bu alet ile ilgili, bir haftada bozuldu, ses cızırtılı, bağlantı kopuyor yorumları var. bir de şarj olurken müzik dinlenemiyor diyorlar.

bunun aynı işlevi yapacak kaliteli ürün biliyor musunuz? şarjını da çakmaklıktan doldurabileceğim ve kaliteli ses aktarımı yapacak bir marka var mı?

Car Bluetooth İphone Samsung Lg Uyumlu Bluetooth Aux Araç Kiti - n11.com

11.JPG

Son düzenleme:

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Ben paylaşmıştım bluetooth hands free aux kit diye aratırsan forumda görebilirsin. Ben tuşlusunu aldım. Önceki sonraki tuşu 2 yanda ve gelen çağrıyı cevaplayıp sonlandırma tuşu var ortada. Nfc ile de anında bağlanabilir. Uzunca aux ve usb kablosu var. Gizleyerek kolçak içine götürülebiliyor. Eğer çakmaklığa takılıp üstüne kapak kapanabilecek kadar küçükse daha hoş durur. Öteki türlü bahsettiğim cihazı vitesin yanında bir noktaya yapıştırman gerekiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence en iyisi ama multimedia almak.

Bence en iyisi ama multimedia almak.

Ekli dosyalar

• 12318377_10153775595713256_1091306809_o.jpg.7aab6c270918247bb66cbc2ebf665d18.jpg
    12318377_10153775595713256_1091306809_o.jpg.7aab6c270918247bb66cbc2ebf665d18.jpg
    58.3 KB · Görüntüleme: 129
Son düzenleme:

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
mutlu daha küçük bir şey arıyorum. arabada telefonla çok konuşmam. konuşacaksam airpods var zaten. ben daha portatif ve sadece müzik için arıyorum.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
arabanın içinde kablo görmek hoşuma gitmiyor hocam. sevmiyorum. bazen navigasyon da açıyorum. olmuyor

Ben de kabloya çok karşıyım, kolçak içine kabloyu takıp bardaklık üzerinde kullanıyorum telefonu.

Bu şekilde kablo çok az bişey gözüküyor.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
arkadaşlar, eski konulara baktım ama tam olarak aradığım ürünü bulamadım.

kol dayama içinde aux girişi var. çakmaklık girişi de var. piyasada 15-20 liraya satılan bir alet var. aleti aux girişine sokuyoruz. 3,5mm ucu var. telefondan alete bluetooth bağlantısı yapıyoruz ve müziğimizi çalıyoruz.

bu alet ile ilgili, bir haftada bozuldu, ses cızırtılı, bağlantı kopuyor yorumları var. bir de şarj olurken müzik dinlenemiyor diyorlar.

bunun aynı işlevi yapacak kaliteli ürün biliyor musunuz? şarjını da çakmaklıktan doldurabileceğim ve kaliteli ses aktarımı yapacak bir marka var mı?

Car Bluetooth İphone Samsung Lg Uyumlu Bluetooth Aux Araç Kiti - n11.com

Ekli dosyayı görüntüle 35747
Bu ürünü yanlış hatırlamıyorsam Migros'tan almıştım denemek için. Gayet güzel ve işlevsel. Benim teybin solunda aux, sağında usb var, cihazı aux'a takıp usb'ye de şarjını takıyorum çalışıyor. Bir problem yok. Tek sıkıntı ertesi gün tekrar bağlanmak zorunda kalmak. Ya da ben ayarını yapamadım bilmiyorum. Şehiriçinde radyo dinlediğim için uzun yolda kullanıyorum bir tek. Bazen de aux kablosunu kullanıyorum. Ses kalitesi için bir şey diyemiyorum çok anlamıyorum o işten. :)

10-15 TL'ye falan kablosuz kullanım için güzel ürün. Bence alınır. Telefon şarjdayken bir de aux kablosu iyice külfet oluyor. Sırf bu nedenle bile kullanılacak bir ürün.

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
Ben bu ürünü kullanmıştım gayetde memnun idim şimdi evde kullanıyorum.

Telefon çalarsa eğer müzik duruyor , bunun üzerinden konuşamıyorsun (bende böyle bişey istiyordum)
UGREEN Bluetooth Alıcısı 4.1 Kablosuz Auido Müzik 3.5mm için 2RCA Adaptörü için iPhone X 8 Bluetooth Alıcısı için Ev araba Müzik
UGREEN Bluetooth Receiver 4.1 Wireless Auido Music 3.5mm to 2RCA Adapter for iPhone X 8 Bluetooth Receiver for Home Car Music -in Wireless Adapter from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
Bu ürünü kaçırmışım. Güzelmiş ama. Bunun aynısı logitech’in var ama ac güç bağlantısı istiyor.

Xiaomi’ninkini aldım. Sizinkiyle aynı fiyat. Denerim. Beğenmezsem ugreen’i alırım. Teşekkürler.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bu ürünü kaçırmışım. Güzelmiş ama. Bunun aynısı logitech’in var ama ac güç bağlantısı istiyor.

Xiaomi’ninkini aldım. Sizinkiyle aynı fiyat. Denerim. Beğenmezsem ugreen’i alırım. Teşekkürler.
Hayırlı olsun...

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Murat abinin @Murat Yılmaz bahsettigi kablodan kullaniyordum 1 yildir simdilerde cizirti yapmaya basladi yeni birsey alacağım. Mutlu hocamin @MutluTEKİR konusuma da baktiktan sonra ya sizin aldiginiz xiaomiden ya da mutlu hocaminkinden siparis verecegim yada kabloyu yenileyeceğim.. Buarada urunu kullandiktan sonra yorumlarsaniz sevinirim...

Son düzenleme:

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
Mi’nin ürününü aldım kullandım. Gayet güzel ses kalitesi. Memnun kaldım. Ama 1 haftada zam gelmiş kurdan dolayı

razumuhin

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
nerdeymiş o usb aparatı :) olmadığını bende biliyorum da işte çıkmıştır belki yeni ses verisini dataya dönüştüren birşeyler..

Üst Alt