Telefon Kullanım Şeklinden Karakter Analizi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Her gün rutin şekilde yaptığımız şeyler bilinçaltımızla ilgili çok şey anlatır. Sosyal medya kullanıcılarının büyük ilgisini çeken testle, işte size kişiliğinizle ilgili bazen kendinizden bile sakladığınız gerçeklerle yüzleşmek için fırsat.

Telefonunuzu kullanma şekliniz bu seçeneklerden hangisine benziyor?

41055

*Cevabınız 1 ise kendine güveni yüksek birisiniz. Başarı için her şeyi yapmaya hazırsınız ve risk almayı seviyorsunuz.
*Cevabınız 2 ise mantık sizi en iyi tarif eden kelime. Bir sonraki adımınızı çok önceden tartıyorsunuz.
*Cebanız 3 ise; hızlı biçimde karar alan birisiniz, ortamlara hızlıca adapte olabiliyorsunuz ve kendinizi yeni bir duruma göre konumlandırabiliyorsunuz.
*Cevabınız 4 ise yalnızlığı seviyorsunuz. Yeni fikirlere açıksınız ancak önce bunları kafanızda oturtmanız lazım.

Kaynak; Ntv

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
4 :)
Bu yüzden mi Kanada ya yerleşsek ne güzel olur diye düşünüyorum :) , gerçi bu kullanım benim dolmakalem parmaklarım ile alakalı da olabilir..

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
%80 1 olmak suretiyle, 3 hariç diğerlerini de kullanıyorum. 3'ü hiç bir zaman beceremedim :D

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Yüzde 70 oranında 1, gerisi 3

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2015 Ford Grand C-Max
Araç Renk ve Tip
Gri MPV
3. Ama analize katilmiyorum, telefon tek elle kullanmak icin biraz fazla buyuk, klavyede yazi yazarken iki elin baş parmaklarini kullanmak durumunda kaliyorum, hepsi bu :komik:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Yüzde 80 Bir, Yüzde 20 İki. Üçüncü şekilde kullananlar genelde WhatsApp, Messenger vs gibi programları çok kullananlar olsa gerek :)

Araç Markası
1991 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Hb
Her gün rutin şekilde yaptığımız şeyler bilinçaltımızla ilgili çok şey anlatır. Sosyal medya kullanıcılarının büyük ilgisini çeken testle, işte size kişiliğinizle ilgili bazen kendinizden bile sakladığınız gerçeklerle yüzleşmek için fırsat.

Telefonunuzu kullanma şekliniz bu seçeneklerden hangisine benziyor?

Ekli dosyayı görüntüle 41055

*Cevabınız 1 ise kendine güveni yüksek birisiniz. Başarı için her şeyi yapmaya hazırsınız ve risk almayı seviyorsunuz.
*Cevabınız 2 ise mantık sizi en iyi tarif eden kelime. Bir sonraki adımınızı çok önceden tartıyorsunuz.
*Cebanız 3 ise; hızlı biçimde karar alan birisiniz, ortamlara hızlıca adapte olabiliyorsunuz ve kendinizi yeni bir duruma göre konumlandırabiliyorsunuz.
*Cevabınız 4 ise yalnızlığı seviyorsunuz. Yeni fikirlere açıksınız ancak önce bunları kafanızda oturtmanız lazım.

Kaynak; Ntv
Oha lan bana uydu :)

Üst Alt