Tarihte Bugün

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
30 Ekim 1996 | Fenerbahçe, Old Trafford Stadı'nda oynadığı Avrupa Kupası maçlarında mağlubiyeti olmayan Manchester United'ı 1-0 yendi.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Beni güzel hatırla
Bunlar son satırlar...
Farzet ki bir rüzgardım
Esip geçtim hayatından
Ya da bir yağmur
Sel oldum sokağında...

Orhan Veli

Aramızdan ayrılışının 67. yıl dönümünde sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz.

DOk8znwW4AEU6nn.jpg

Murat Yılmaz

Hayat Kurtarıcı
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
5 Aralık Kadın Hakları Günü
Fransa'da 1944'te, İtalya'da 1945'te, Yunanistan'da 1952'de, Belçika'da 1960'ta ve İsviçre'de 1971'de yürürlüğe konulan kadınların seçme ve seçilme hakkı, 5 Aralık 1934 yılında Türkiye Cumhuriyeti'nde yürürlüğe kondu.

Sonra da kalkıp bizi barbarlıkla suçlarlar :D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
5 Aralık Kadın Hakları Günü
Fransa'da 1944'te, İtalya'da 1945'te, Yunanistan'da 1952'de, Belçika'da 1960'ta ve İsviçre'de 1971'de yürürlüğe konulan kadınların seçme ve seçilme hakkı, 5 Aralık 1934 yılında Türkiye Cumhuriyeti'nde yürürlüğe kondu.

Sonra da kalkıp bizi barbarlıkla suçlarlar :D
:cool::cool::cool:

IMG_20171029_104400.jpg

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Bugün 2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü. Önemli su kaynakları ve doğal yaşam ortamları olan sulak alanların korunması büyük önem taşıyor ama Türkiye bu hazinelerini hızla kaybediyor. Uzaklardan karlı Süphan Dağı’nı seyreden güzel ve ıssız Arın Gölü, özellikle göçmen kuşları ağırlamayı sürdürüyor.
Fotoğraf: Turgut Tarhan (Atlas Dergisi)
F12DA666-45C9-48E6-9195-FD69609E2CBD.jpeg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
25 Mart 2009 Günü, Muhsin Yazıcıoğlu; seçim çalışmaları dönüşünde helikopterine yapılan sabotaj neticesi öldürüldü... :( Bu köhnemiş sistemde; çoğunlukla doğru ve dürüst kalabilmiş siyaset adamlarından birisiydi... Öldürülme sebebini buradan açık yazmak istemiyorum, ama kimlerin katkısı varsa, Allah'ın gazabı üzerlerine olsun demeden de geçemiyorum. Mekanı cennet olsun.

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
25 Mart 2009 Günü, Muhsin Yazıcıoğlu; seçim çalışmaları dönüşünde sabotaj neticesi öldürüldü... :( Bu köhnemiş sistemde; çoğunlukla doğru ve dürüst kalabilmiş siyaset adamlarından birisiydi... Öldürülme sebebini buradan açık yazmak istemiyorum, ama kimlerin katkısı varsa, Allah'ın gazabı üzerlerine olsun demeden de geçemiyorum. Mekanı cennet olsun.
mekanı cennet olsun.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
25 Mart 2009 Günü, Muhsin Yazıcıoğlu; seçim çalışmaları dönüşünde helikopterine yapılan sabotaj neticesi öldürüldü... :( Bu köhnemiş sistemde; çoğunlukla doğru ve dürüst kalabilmiş siyaset adamlarından birisiydi... Öldürülme sebebini buradan açık yazmak istemiyorum, ama kimlerin katkısı varsa, Allah'ın gazabı üzerlerine olsun demeden de geçemiyorum. Mekanı cennet olsun.
1 Barış Manço vefat ettiğinde, 2 adam gibi adam Yazıcıoğlu rahmetli olduğunda aşırı derece hüzünlendim, göz yaşı dökmedim desem yalan olur. Nedense bu iki rahmetlinin gönlümde çok ayrı bir yeri vardı.

Son zamanlarda rahmetlinin videolarını paylaşıp cici görünmeye çalışan güruhlar var. Allah herkesin niyetini biliyor. Herkesin tez zamanda niyetine göre versin Rabbim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
5 Nisan 1994

Başkalarının sefasını sürdüğü, çaldığı çarptığı, peşkeş çektiği paraları bu ülke insanının sırtına büyük bir pişkinşikle yüklendiği gün. :(

Aynı pişkinlik, 2001 yılında da yapılmış, yakın gelecekte de yapılması muhtemeldir.

Üst Alt