Tarihte Bugün

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
100 yıl geçti ama değişen bir şeyin olmaması en acı zaten.
Bin yıl geçse de bu kafa ile değişen bir şeyler olmaz hocam, ben net olarak anladım... Bırak yüz yılı; 2002 yılındaki söylemler ile 2018 yılındaki eylemler bir birisine muhalefet bile olmayacak kadar zıt... insanın aklı almıyor çoğu şeyi... Demek ki, diyorum, güç zehirlenmesi böyle bir şey, şeytana uyma, nefsin gıdıklanması bu diyorum kendi kendime... Belki yanlış düşünüyor olabilirim ama hafızam da kuvvetli be... :(

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Bin yıl geçse de bu kafa ile değişen bir şeyler olmaz hocam, ben net olarak anladım... Bırak yüz yılı; 2002 yılındaki söylemler ile 2018 yılındaki eylemler bir birisine muhalefet bile olmayacak kadar zıt... insanın aklı almıyor çoğu şeyi... Demek ki, diyorum, güç zehirlenmesi böyle bir şey, şeytana uyma, nefsin gıdıklanması bu diyorum kendi kendime... Belki yanlış düşünüyor olabilirim ama hafızam da kuvvetli be... :(
Ben az biraz komplolara inanırım abi..

Siyaset denen mereti tiyatroya benzetirim hep. Oradaki her karakterin A'sından Z'sine bir görevi var, toplumdaki her kesime hitap edecek kuklalar ile toplum havası alınan balon misali kontrol altında tutulmaya çalışılıyor. Bizler o sahnedeki herhangi bir karaktere "ne adam bee" derken de "toprak kabul etmeyecek bunları" derken de aslında o kişiler kendi fikirlerini değil onlara verilen görevleri icra etmekten başka bir şey yapmıyorlar. Sahne arkasında nasıl bir araya geldikleri/çıkarlarına bir faaliyet olunca nasıl hoppadabak kardeş kardeş takıldıklarını da görüyoruz.

Ne 16 yıl öncesi ne bugün. Ne doğru söylemişlerdi ne de yalan. Aslında çok önceden yazılmış senaryo sadece zamanı gelince canlandırılıyor. O yüzden takmıyorum hiç kafaya bunları. Elhamdülillah Allah rızkımızı veriyor, ben de mesaiden sonra huzurumu kaçırmadan, kafayı yormadan yaşamaya çalışıyorum.

(Tamam tamam çok komplocuyum :p)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Daha dün gibi, oysa iki yıl olmuş.

Şehit polisimiz Fethi Sekin’i aramızdan ayrılışının 2. yılında rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz...

IMG_20190105_124241.jpg

Usta sanatçı Münir Özkul’u vefatının 1. yılında sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz.

IMG_20190105_124857__01.jpg

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
"Yahu Fenerbahçe'nin maçı varken‚ Cem Karaca'nın konserine gidilir mi‚ ben başka zaman da şarkı söylerim‚ ama maç bugün..."

Cem Karaca

Cem Karaca'yı saygı ve özlemle anıyoruz.

42369

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Köy Enstitüleri 79 yıl önce bugün kuruldu 17.04.1940

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
"Beni isterseniz dövün, ama bırakın istediğim gibi güleyim."

Kemal Sunal’ın, aramızdan ayrılışının 19. yılı

45673

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Spor Basını nasıl ilkeli, tarafsız ve bilgili olur? Sorusunun cevabını yıllarca zirve yapmış meslek ahlakı ile bize anlatmış olan ve toplumun bunu anlamamış olmasını aramızdan ayrılışının 14.yılında açık ve net olarak hissediyoruz Kenan Onuk... Nur içinde yat, mekanın cennet olsun inşallah... :(

45747

Üst Alt