Suçluk - Zeytinli Hobi Bahçem

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Baharda geldi sayılır
Daha dün İstanbul soğuğunda dişlerim titriyordu, sen neredesin de baharı getirdin :)

Suçluk bizi bekler :D
Suçluk'da 3×15 gübresi verilip 1 ay sonra da zeytinlerin budama sezonu açılacak. Nisan ortası gibi sebzelik kısmın toprağı bellenip fidelere hazır hale getirilecek..

Şimdiden bir programı ilamını patlatalım, iş çok el ele verecek arkadaşlara çok ihtiyaç olacaktır..
:D :D :D

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Valla helal olsun köye gitmiş kadar oldum bende fındık arefesi köydeki temizlik hallerimin ve fındık mevsiminden bir konu oluşturayım da akvaryum du hobi bahçesiydi bizimde çorbada tuzumuz olsun gökkuşağımızın rengine renk katalım :)

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
@universitely76 Selçuk hocam, bahar geldi geçiyor, yaz gelecek neredeyse, yokmu konu ile ilgili gelişmeler... :)
Abi gelişme çok da ben tembelim :)

Hayatın meşgaliyeti çok yoruyor son dönemde, hususen bahçe konusunda resimlerle destekli konu güncellemeleri yapacağım ama telefon bozuldu, son gelişmeleri resimleyemez oldum. Ayrıca telefonu tamire gönderirken çıkarttığım hafıza kartını kaybettim, güncellemeler için çekilmiş tüm resimler de uçtu gitti :(

Önümüzdeki 2 haftayı da atlatırsak forumda daha çok aktif olabileceğim inşallah..

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Üst Alt