Standart 4x2 B2500 Yükseltme Hakkında

Araç Markası
2005 Mazda B2500
Araç Renk ve Tip
Bordo Pikap
Merhaba arkadaşlar standart bir aracı yükseltmek için çokta değil biraz heybetli görünmesini istiyorum acaba bunun için kit mi satılıyor yoksa yayları değiştirerekmi yapıyoruz bu konuda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

orjinal şeklinden bu şekle sokmak istiyorum.

221252194kxl.jpg mazda-b2500-984361_96671143.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bu iş biraz offroadcıların ilgi alanına giriyor sanırım. Edindiğin tecrübeleri takip etmek isteriz.
Ayrıca @faroz_52 Enes'in bilgisi olabilir bu konuda.

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
bu aracın önünü yükseltmek için torsiyon mili var ön tarafta onu sıktıgınız zaman aracın önü yükselir 5 cm işinizi görür arka kısım için yag bir kat daha makas atılıp kavis verilcek yada kat atmadan kendi makaslarına kavis verilcek . yani nir maksçı ustası işinizi görecektir ..

bu resimde kalem ile işaretli olan yer o civatayı sıkıcaksınız torsiyon mili dir ve içinde yay vardır çok fazla sıkmayın biraz araç esnesin ve trosiyon mili içindeki yayı kırmayın std yapın .. @Fatih_eyupoglu_61
20151126_133643.jpg

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Bu iş biraz offroadcıların ilgi alanına giriyor sanırım. Edindiğin tecrübeleri takip etmek isteriz.
Ayrıca @faroz_52 Enes'in bilgisi olabilir bu konuda.
Adem usta benim söyleyeceklerimi çoktan söylemiş :) En ucuz maliyetle bu yapılabilir lastik ebatlarıylada oynayarak istenen seviyeye ulaşılabilir :)

Üst Alt