Spor Camiasından Tarihe Geçen Sözler

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bana "5 kişiyi çalımlayıp 40 metreden Liverpool'a nefis bir gol atarak tribünleri ayağa kaldırmak mı? yoksa dünya güzeli ile bir gece geçirmek mi?" diye sorsaydınız, karar vermek zor olurdu. Neyse ki ikisini de yaptım. Ama birini 50 bin kişinin gözleri önünde.

- george best

IMG_20190108_080413.jpg

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Joachim Löw: "Türk futbol yorumcularının futbola yakınlığı,Türkiye'nin Avustralya'ya yakınlığı kadardır"

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı; "Ligden düşmüş olabiliriz ancak, bu kulübün bir adı var"

:rolleyes::rolleyes:

* * *

Bildiğim kadarıyla, ligden düşen takımların adı silinmiyor, kaybolmuyor... :huhuu:

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
:D :D

Federico Higuain: "Beşiktaş'ta oynarken bir gün soyunma odasına keçi getirdiler. Sonra keçinin kafasını kestiler ve kanını alnıma sürdüler. Türkiye'ye gitmek kariyerimde yaptığım bir hataydı."

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
:D:D

Federico Higuain: "Beşiktaş'ta oynarken bir gün soyunma odasına keçi getirdiler. Sonra keçinin kafasını kestiler ve kanını alnıma sürdüler. Türkiye'ye gitmek kariyerimde yaptığım bir hataydı."
Yuroları çuvala doldururken keçi meçi hikayeydi ama... :D Burada her şeye eyvallah deyip, sonrasında sallayanlardan nefret ediyorum... Allah, kazandığınız paranın Türkiye kısmının bereketini göstermez inşallah... (bedduada da çığır açtım gari) :D:D

Üst Alt