Spor Camiasından Tarihe Geçen Sözler

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Her ne kadar ihtimal çok düşük gelse de bana umarım eleriz de haklı çıkar bu adam ;)
Bizde bir söz vardır; "Elma demesini de biliriz, Alma demesini de"

Bu tür açıklamalar, kişinin ne diyeceğini bilmediğini ortaya koyuyor maalesef. Bu konuda nasıl bir açıklama yapılacağını söylemeyi kendime zûl görüyorum... Fakat; o mevkiye gelmiş birisinin ağzından bu açıklamayı duymak insanı derin duygulara sevk ediyor. Yoksa turu kimin ne şekilde geçtiği, tur sonrası konuşulacak şeyler. :)

Satırları yazarken, başka bir söz aklıma geldi;

"Ağır ol, molla desinler"

:krnz:

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Birisi şunu resetlesin, takıldı :D

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi: "Bizden çok Bayern Münih endişe ediyor."

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Birisi şunu resetlesin, takıldı :D

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi: "Bizden çok Bayern Münih endişe ediyor."
Bayern in teknik kadrosu mütevazi sözler söyledikçe bizimkiler eşeğin kulağına suyu kaçırıyor anlaşılan...

Adamların kültürü bu işte, ne demeleri lazım, "Liverpool değiliz biz, adamı hasta etmeyin çift hanelere ulaşacak skor gücümüz var akıllı olun len" mi desinler anlamadım ki.

:kedicik::mzkdnlmk:

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
"Elemeniz" dediğine göre sen başka tarafta mı oluyorsun abi :) Ben elememiz demeni beklerdim.
Güzel kardeşim benim ne yalan söyleyeyim yıllardır gördüklerimden sonra futbolda Milli Takım haricindeki maçlar için milliyetçilik duygularımı kaybettim.

Ama yukarıdaki tartışma konusunda direk bir kişi özelinde yorumlama yaptığımız için öyle dedim, art niyetle yazmadım.

Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Ben halen Galatasaray yada Fenerbahçe avrupada maç yaparken milli takım maçı gibi hop oturup hop kalkıyorum herkesin de bu şekilde olmasını ümid ediyorum. Daha iyi bir takımız demek saçma olmuş katılıyorum belkide pozitif olmaya çalışmış Sn Çebi :)

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Aklı başında olan herkes senin gibidir. Avrupa’da hepimiz biriz. Bir Türk takımı Avrupa’da mücadele ediyorsa forması al beyazdır aksi düşünülemez vesselam

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Zlatan Ibrahimovic: "Kimsenin beni milli takıma çağırmasına gerek yok. Ben istediğim takdirde gelirim."

DYVgHQLX4AAx0ef.jpg

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
SP lideri, Temel dede gündemlere geldiğinden beri üslubunu çok beğeniyorum.
Ekşi sözlükte soruları cevaplamış, bir tanesinede futbolla ile ilgili...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Fenerbahçe’nin ve Türk futbolunun efsane kalecilerinden ‘kova’ lakaplı Yaşar Duran, 1986 Meksika Dunya Kupası Elemeleri'nde İstanbul'da 0-8'lik İngiltere maçında yediği gollere ilişkin 32 yıl sonra konuştu. Bugün 63 yaşında olan Yaşar Duran, "O maçta yediğim golleri 50 defa izledim. Belki ilk golde biraz hatam var, ancak diğerlerinde yok. Golü yiyen kaleci olunca fatura kaleciye kesiliyor. Şu anda oynayan kalecilerden olsaydı o zamanlarda, 8 gol değil de 6 gol olurdu” dedi. Duran ayrıca, İngiltere maçı sonrasında da çevresindekilerin parmakla işaret edip vatan haini şeklinde baktıklarını söyledi.

:huhuu::kedicik::hhhhhh:

Üst Alt