Son Dakika Haberleri

gececi

Katılımcı
Araç Markası
2011 M3 A/T Pikaçu
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
2019 standart zamlarından sonra indirim oldu diye biliyorum. Resmi gazete, haber flian hiç bakmayacağım. Direkt eve gelen faturadaki birim ücretlerine bakıp görmek lazım.

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
Nissan Maxima
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya

Başrolde davar (af buyurun) şoför, yardımcı oyuncu MX5.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions

UmitSerbest

Katılımcı
Araç Markası
97 Mazda 323 Familia
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan

Başrolde davar (af buyurun) şoför, yardımcı oyuncu MX5.
Bana göre Audi iki şeridi kapatıyor. Mx sağa geçmeye çalışırken Audi sağa geçiyor mx kurtarayım sola geçeyim derken Audi tekrar sol yapıyor. Boş yolda neyin makasını atıyorlarsa güzel kafa yaşıyorlar..

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Poşet yasağını destekliyorum ama yasağını.Bu şekilde olanını değil. En azından marketlere poşet yasağı getirilip kesekağıdı vs uygulamaları yapılabilirdi.Satıcıyı değil tüketiciyi koruyarak.
Fileleri hangi şirket yapacak merak ettim şimdi :)
Cengiz Tekstil :p:D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Poşet yasağını destekliyorum ama yasağını.Bu şekilde olanını değil. En azından marketlere poşet yasağı getirilip kesekağıdı vs uygulamaları yapılabilirdi.Satıcıyı değil tüketiciyi koruyarak.
Ülkemizin bazı sorunları hatta çoğu toplumsal sorunları (trafik, alış veriş, toplu taşıma, toplumsal yaşam şartları gibi) geceden sabaha bir iki kanun çıkartarak düzelecek şeyler değil... Temelden eğitim ile çözülecek sorunlara, bir gecelik yasa ile müdahale ediyorlar ve normal olarak da dikiş tutmuyor, tutarsa garip olur zaten... :)

*Her mahalleye adam gibi okul öncesi eğitim kurumu
*İlk okullarda öğretimden ziyade, eğitim verilmesi
*Orta öğretimde mutlaka ve mutlaka hukuk derslerinin toplumun anlayıp, kafasına yerleştireceği şekilde öğretilmesi, din-ahlak-iyi insan olgusunun olması gerektiği gibi verilmesi
*Üniversitelerin, kendini geliştiren bireyleri ön plana çıkartarak teşvik etmesi, başarılı üniversitelerin de desteklenmesi, mümkünse eğitimdeki "özel" kavramının her kademeden silinip atılması...

* * *

Bunları yeni nesil için uygulayın ve bakın bakalım neler oluyor?

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Alt yapı hazırmış hocam :D

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Vatandaşlarımızın bez poşetlere, filelere erişimini kolaylaştırmak adına da tüm marketlerimizde bez ve file uygulamasını zorunlu hale getiriyoruz. Ücreti karşılığında ve kampanyalar kapsamında marketlerimiz vatandaşlarımıza hem bez hem de file uygulamasını sağlayacaklar" dedi.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Veli Baba ne güzel yazmışsın. Aday ol, oyum sana.
Zaten devletten,iktidardan bu ve benzeri gibi günlük sosyal ve iş hayatını kolaylaştıracak projeler beklesek bu ülkede her şey çok daha güzel olur ancak biz şehit gelince Mhp li, başörtüsü sorun olunca dindar, Başöğretmen e laf edilince Atatürkçü olduğumuz için her daim somurulmeye mahkumuz.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Biz şehit gelince Mhp li, başörtüsü sorun olunca dindar, Başöğretmen e laf edilince Atatürkçü olduğumuz için her daim somurulmeye mahkumuz.
:harika:

Sen daha da güzel ifade etmişsin, toplumun ikiyüzlülüğünü... Ellerine sağlık.

Bizim gibi insanlar aday olma süreciyle birlikte bozulmaya başlar emin ol, sorun sistemin bozukluğundan kaynaklanıyor, insanlar zaten ikiyüzlü ve bozulmaya hazır... Bozulmayan zaten bir yerlere gelemiyor, ezip çiğneyip tükürüyor sistem ve toplum... :(

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Bu ülkede bir atama kriteri;
  1. Yav bu kişi bizim sendikalı,
  2. Yav bu kişi bizim uzaktan amcaoğlu,
  3. Yav bu kişi için millet vekili araya girdi,
  4. Yav bu kişi abdestli namazlı,
  5. Yav bu kişi tam bir Atatürkçü,
  6. Yav bu kişinin arkası sağlam,
  7. Yav bu kişi eski Ülkücü,
  8. Yav bu kişi sağlam Feminist,
  9. Yav bu kişi sağlam bir Ateist,
  10. Dört kere hacca gittim inanmazsan aha dayıya sor,
  11. Yav bu kişi 3. fiteste badanaş yapıyor
... şeklinde olduğu müddetçe iş düzelmez gibi geliyor. Ilahi emire meydan okuyup, bir kuruma baş atama kriterlerini opşınstan randoma alırsan bu tip insanlar türetir durursun. Sonra malum introlar işte ; yeni düşman yarat, suçu ona at, dış güç bulma ihalesi, devleti arkana al, ortayı yap, şutu çek.
Bu ülkenin 2 şeye ihtiyacı var.
  1. Adalet
  2. Liyakat
Bunlar olsa, üçüncüye gerek yok.

Üst Alt