Son Dakika Haberleri!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Halkbank 3.72 den dolar 4.32 den euro satmis aciklamaya gore internet sitesi bankaciligi hacklenmis bu fiyattan "sinirli sayida kisi" "sinirli miktarda" işlem yapmış!

IMG_6424.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Sayı tabiki de sınırlı olacak, sebil çeşmesi de değil ki, gelen geçen doldursun... :D

Bu bir hata ise, mazereti savunması ama'sı falan olamaz, bu bir saldırı ise zaten yandı gülüm keten helva... Ancak ben her iki ihtimalin olduğunu düşünmüyorum, bana göre bu bir peşkeş çekme operasyonudur... Ülkede eğer halen bağımsız denetleme kurumları varsa, denetleyip objektif olarak raporunu herkesle paylaşmalıdır ki, bende sorunun ne olduğunu vatandaş olarak bileyim... :(

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bir ülke düşünün ölümlü trafik kazası sonucu 17 kişi hayatını kaybetmiş ve ülke yönetiminden 3 bakan istifa ediyor... Şimdi bu ülke bizi nasıl kıskanmasın... Binlerce ölüm var ama sorumlu olarak bakan düzeyini bırakın, şube müdürlerinin istifasını geçtim, kimsenin (halk dahil) umurunda değil... :(

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Bizde de her bayram 200-300 kişi can verir, ama koltuk sevdalıları kaderin önüne geçilmez diye sırıtır.

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2015 Ford Grand C-Max
Araç Renk ve Tip
Gri MPV

ReDD

Sessiz
Araç Markası
2009 - Mazda 3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Kaç günlüğüne :D
Geçtikleri bile meçhul, son cümleye bak "hazırlanıyordu". Geçilip geçilmediğini yetkililerde bilmiyor anlaşılan :)

"Üreticilerimizin yerel para birimlerine geçip geçmediğini net olarak söylemem. Zira üreticilerimizin sayısı çok fazla. Fakat bir ay önce bir dizi meslektaşımızla yaptığımız görüşmelere göre üreticilerimiz yakın bir zamanda yerel para birimleri üzerinden ticarete geçmeye hazırlanıyordu."

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Saat 02:02’de merkezüssü Antalya Döşemealtı olan 4,8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt