Son Dakika Haberleri!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Amerika Birleşik Devletleri Menşeli Bazı Ürünlerin İthalatında Ek Mali Yükümlülük Uygulanmasına İlişkin Karar
Ekran Alıntısı.JPG

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB

Batman'da yaşayan Mehmet Tilki, tarihi Hasankeyf ilçesinde bulunan ve Helenistik döneme ait olduğu belirtilen mağarasının iskanı için imar barışı başvurusu yaptı. Tilki, "Mağaramda televizyon ve buzdolabı var. Mutfak eşyalarım elektrikle çalışıyor. Doğup, büyüdüğüm mağaramın, diğer kaçak yapılar gibi kayıt altına alınmasını istiyorum. Kışın sıcak, yazın da serin olan mağaramı modern konutlara bile değişmem" dedi.
Tarihi Hasankeyf ilçesindeki 150 yıllık olduğu değerlendirilen mağarada yaşayan, 8 çocuk sahibi Mehmet Tilki, mağaranın kayıt altına alınıp, iskan verilmesi için e-devlet üzerinden imar barışı başvurusu yaptı. Helenistik döneme ait olduğunu belirttiği mağaranın, dedesinden kendisine kaldığını anlatan Tilki, elektrik ve su bağlattığını söyledi. Mağarasına yapı kayıt belgesi alabilmek imar barışından yararlanmak istediğini dile getiren Tilki, mağaranın, dedesinin olduğuna dair Osmanlı döneminden kalma belgeler olduğunu kaydetti.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Bugün, Diyarbakır Eğil'de, Dicle Nehri'nin debisinin yükselmesi sebebiyle mahsur kalan çoğu çocuk 12 vatandaşımız İl Jandarma K.lığı ve Jandarma Hava Grup K.lığı tarafından yapılan çalışmalar sonucu kısa sürede sağ olarak kurtarıldı.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
bana 1 km. mesafede burası, hem yamaç hem de önlem yok...

Not: akp il başkanlığı sırasında bu bina, otel sahipleri kim bilmiyorum. o caddede benzeri şeyler çok oldu ama haber olmadı hiç. cadde baştan başa lüks otel doldu...

Son dakika: Sütlüce'deki bina çöktü
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Otel inşaatı arda turanınmış...

Bayraktar

マツダ
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
bana 1 km. mesafede burası, hem yamaç hem de önlem yok...

Not: akp il başkanlığı sırasında bu bina, otel sahipleri kim bilmiyorum. o caddede benzeri şeyler çok oldu ama haber olmadı hiç. cadde baştan başa lüks otel doldu...

Son dakika: Sütlüce'deki bina çöktü
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Otel inşaatı arda turanınmış...
Boş ver oteli de buranın altındaki uykulukçulara bir şey olmuş mu ondan haber verin? :D

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Arda Turan'ın binası çökmüş he :D bilerek çöktürmüş otel yapacakmış adam :D

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Tam olarak öyle değil... Ön tarafta kabadayının otel inşaatı için hafriyat yapılmış önce istinat duvarı sonra da bina yıkılmış, bu hafriyatın yıkılmaya etkisi yokmuş tabi... Yersenkirchen.
kimse yercenkirchenmeyeceğini düşünsem de yiyecek kirchenler illaki olur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt