Son 15 Yılın En Fazla Yeni Yıl Zammı!!

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Bakan gayet güzel bir açıklama yapmış. "zamları biz yapmıyoruz, sistem otomatik yapıyor"

:) :)

On gün düşünsem böyle güzel açıklama yapamam vallahi.
Demirel zamanında Rusya’dan elektrik alma konusunda şöyle demişti: “Hep biz almıyoruz, 6 ay biz alıyoruz, 6 ay onlar veriyor.”

Bu da onun gibi cingöz bir açıklama olmuş. ;)

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Costukta, Allah yardımcımız olsun. Bence bu kadar cosgu yeter, kalbim dayanamayacak. 12 TL'ye aldığım Marmara birlik teneke zeytin dün 16 TL idi. 25 e aldığım Kaşar olmuş 30, tereyağ uçuşa geçmiş 25 den 35 TL, bal 60 idi şimdi 75 tl.28tl lik bebek bezi 33Tl. Bunlar benim gözüme çarpanlar sadece...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Costukta, Allah yardımcımız olsun. Bence bu kadar cosgu yeter, kalbim dayanamayacak. 12 TL'ye aldığım Marmara birlik teneke zeytin dün 16 TL idi. 25 e aldığım Kaşar olmuş 30, tereyağ uçuşa geçmiş 25 den 35 TL, bal 60 idi şimdi 75 tl.28tl lik bebek bezi 33Tl. Bunlar benim gözüme çarpanlar sadece...
İmkan olsa; zeytin, zeytin yağı, bal stoklasan çok değil 3 ay sonra Yüzde 50 para bırakır... Ehonomi coh eyi olduğundan dolayı stok çalışanlar için iyiye gidiyor... :D Yakın zamanda stokçuluk da başlar zaten. :(

99 seçimlerinde toplamda yüzde 44 oy alan iki partiyi bu ülke insanı 3 yıl sonra yapılan seçimlerde sandığa gömmüştü. Hatırlatayım istedim ama bu ülkede artık hiç bir şey eskisi gibi değil... :( Yarın seçim olsa, şu anki yönetimin yüzde 50'ye yakın o potansiyeli varmış. Ne diyelim, durmak yok yola devam... Ver mehteri... ;)

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Yarın seçim olsa, şu anki yönetimin yüzde 50'ye yakın o potansiyeli varmış. Ne diyelim, durmak yok yola devam... Ver mehteri... ;)
Nette siyasi haberler altındaki yorumları okurum hep, yıllardır müdavimlik yapanlar bile artık gözlerinin açıldığını belirtiyorlar. Özellikle son yıllarda alt sınıfın tüketildiğini, orta sınıfın çökertildiğini, zenginin zenginliğini katladığını anlattığımızda kendilerine dokunmayan yılanı sevip durdular. Artık kendilerini de ısırmaya başlamış olacakki geç olsa da yılanı kışkışlamaya başlamışlar artık..

Olay insanların tercihlerinin ne olduğuna geldiğinde anketlerin verdiğini veriler her zaman doğru olmayabiliyor. Anket oyunlarıyla insanların fikirleri manipüle ediliyor. Seçim sürecinde yanlı sonuçlar gösterilmeye çalışılarak kararsızların oyları çalınabiliyor maalesef.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Nette siyasi haberler altındaki yorumları okurum hep, yıllardır müdavimlik yapanlar bile artık gözlerinin açıldığını belirtiyorlar. Özellikle son yıllarda alt sınıfın tüketildiğini, orta sınıfın çökertildiğini, zenginin zenginliğini katladığını anlattığımızda kendilerine dokunmayan yılanı sevip durdular. Artık kendilerini de ısırmaya başlamış olacakki geç olsa da yılanı kışkışlamaya başlamışlar artık..

Olay insanların tercihlerinin ne olduğuna geldiğinde anketlerin verdiğini veriler her zaman doğru olmayabiliyor. Anket oyunlarıyla insanların fikirleri manipüle ediliyor. Seçim sürecinde yanlı sonuçlar gösterilmeye çalışılarak kararsızların oyları çalınabiliyor maalesef.
En son seçimdeki "mühürsüz oy" muhabbetinden sonra ben zaten işin ucunu bıraktım... Bu arkadaşlar, girdikleri her seçimi "öyle ya da böyle" kazanmayı başarırlar... Hal böyleyken de, seçimle gelen seçimle gider olgusu geçerli değil maalesef, eğer öyle olsaydı, seçmenin yarısından fazlasının oyunu almış belediye başkanları "kendi iradeleri" ile istifa etmezlerdi... :)

Ben bu konuda, bildiğim her şeyi unuttum, çekirdeğimi aldım elime ve izliyorum... Film ne zaman bitti, o zaman konuşmaya başlarım fakat hayli geç olur... Allah iyileri korusun, kötülere fırsat vermesin...

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Ben bu konuda, bildiğim her şeyi unuttum, çekirdeğimi aldım elime ve izliyorum... Film ne zaman bitti, o zaman konuşmaya başlarım fakat hayli geç olur... Allah iyileri korusun, kötülere fırsat vermesin...
Elimden film tavsiye etmekten başka bir şey gelmiyor. İstersen ilgili konuya güzel bir film yazayım :)

Üst Alt