Sohbet, Muhabbet, Konu Dışı Mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
Öyle bir hale geldi ki medya ufak bile olsa eleştiri görünce şaşırıyoruz. Ben de şaşırdım bunu bile yazabilmesine. Lakin yine ne şişi ne kebabı yakma peşinde. Yazsana madem fikir hürriyeti nasıl tamamen yok oldu? Fikir hurriyetinin kafasına sıkılırken dahil olduğun çakma aydın liboşlar nasıl çanak tuttu? Öyle bir şekilde yazmış ki yarın yazının devamını yazıp orada suçu cehape zihniyetine bağlasa bugünki yazısıyla ters düşmez. Böyle kıvrak ve zavallı bir yazı.

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Boş hocam. Bu zır cahil arada böyle dokunduruyormuşçasına yazıyor ama kimseye dokundurmuyor amaç yeri geldiğinde ben de eleştirmiştim demek. Eğitim sisteminin içine edilirken yazacaktın bunları. Fikir hürriyetinden bahsetmenin yeri burası mıdır Allah aşkına? Dr. Marc Faber'miş. Yazıda Faber'den bahsetmek için entelektüel takiyesi yapmak dışında bir sebep bile yok. Faber önermiş ama sonra onun da haklı olmadığı anlaşılmış. Sanarsın bütün sureci takip etmiş. Ulan kendi eğitim sistemini takip edip yerinde ve zamanında iki eleştiri yapamayacak kadar sığ ve korkakken Faber'i ne zaman takip ettin? Etmediysen niye etmiş gibi yazıyorsun?

Bu adam medya köpeklerinden bile daha zavallı zira adamlar en azından tarafını seçmiş ordan yürüyor ama bu medya kekosu bütün yumurtaları tek sepete koyamayacak kadar korkak. Ne şiş yansın ne kebap mode on devam. Biraz ondan biraz bundan araya da Dr. Marc Faber ve fikir hürriyetini sıkıştırdın mı her devrin zavallısı olarak ekmek yemeye devam edersin.

Fikir hürriyetiymiş... Lan araç cam filminden milli takım teknik direktörüne kadar ülkedeki her şey tek adamın kontrolüne geçmiş. Fikir hürriyeti 10 yıl öncenin konusu be çakma aydın.

Harbi cam filmi yasası ne oldu

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Vay be şaşırdım açıkcası.

Ümraniye belediyesi yine kaldırımları temizlememiş bi mail atım bari ;)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Orda göremedim abi
Tam senlik olduğu için Cimer'e yaz dedim ya... ;) Normal bir ülkede olsak, gidersin belediyeye durumu anlatırsın, ama biz coh daha eyi bir ülke olduğumuz için bu gibi müracaatlar en tepeden yapılıyor... Boşuna kıskanmıyor kefereler bizi... :komik::komik:

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Tam senlik olduğu için Cimer'e yaz dedim ya... ;) Normal bir ülkede olsak, gidersin belediyeye durumu anlatırsın, ama biz coh daha eyi bir ülke olduğumuz için bu gibi müracaatlar en tepeden yapılıyor... Boşuna kıskanmıyor kefereler bizi... :komik::komik:
Hangi çagdasın abi belediyeye gidiyon :)
Mail atıyon teknoloji baya ilerdi abi devletimiz çalışıyor.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Hangi çagdasın abi belediyeye gidiyon :)
Mail atıyon teknoloji baya ilerdi abi devletimiz çalışıyor.
Valla maillere bakan yok ki. Drone uçuş izni için valiliğe gidip bizzat dilekçe vermem gerekiyor.
Başka kurumlara mail atsan ancak 1-2 aya dönüş oluyor. Bizim hocaların maillerine bakmadığı ortamda memurlar bakmamış çok da şey değil yani. Normal karşılıyorum artık.

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Valla maillere bakan yok ki. Drone uçuş izni için valiliğe gidip bizzat dilekçe vermem gerekiyor.
Başka kurumlara mail atsan ancak 1-2 aya dönüş oluyor. Bizim hocaların maillerine bakmadığı ortamda memurlar bakmamış çok da şey değil yani. Normal karşılıyorum artık.
Demekki o işin raconu bu yani git bi valilik yüzü gör :)

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Yarı yasak olsa bu seferde ayrımcılık olacak :)

Ne güzel bak devlet baba halka yakın insanları mevki Sahibi yapıyor
Veli abinin dediği gibi haklısın ne diyim. 3-4 cümle yazmıştım da gerek yok yazmaya sildim. Zamlar müstehak halkımıza. Halka yakın insanların mevki sahibi olduğu şirketlerle çalışıp tasarruf yapmamızı sağlıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt