Sohbet, Muhabbet, Konu Dışı Mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bunun dolusu power senseden pahalıdır.
2014de sky ve focus için fiyat almıştım focus 15bin tl pahalı idi skya göre.

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
Boş hocam. Bu zır cahil arada böyle dokunduruyormuşçasına yazıyor ama kimseye dokundurmuyor amaç yeri geldiğinde ben de eleştirmiştim demek. Eğitim sisteminin içine edilirken yazacaktın bunları. Fikir hürriyetinden bahsetmenin yeri burası mıdır Allah aşkına? Dr. Marc Faber'miş. Yazıda Faber'den bahsetmek için entelektüel takiyesi yapmak dışında bir sebep bile yok. Faber önermiş ama sonra onun da haklı olmadığı anlaşılmış. Sanarsın bütün sureci takip etmiş. Ulan kendi eğitim sistemini takip edip yerinde ve zamanında iki eleştiri yapamayacak kadar sığ ve korkakken Faber'i ne zaman takip ettin? Etmediysen niye etmiş gibi yazıyorsun?

Bu adam medya köpeklerinden bile daha zavallı zira adamlar en azından tarafını seçmiş ordan yürüyor ama bu medya kekosu bütün yumurtaları tek sepete koyamayacak kadar korkak. Ne şiş yansın ne kebap mode on devam. Biraz ondan biraz bundan araya da Dr. Marc Faber ve fikir hürriyetini sıkıştırdın mı her devrin zavallısı olarak ekmek yemeye devam edersin.

Fikir hürriyetiymiş... Lan araç cam filminden milli takım teknik direktörüne kadar ülkedeki her şey tek adamın kontrolüne geçmiş. Fikir hürriyeti 10 yıl öncenin konusu be çakma aydın.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ne güzel yazmışsın Önder başgan eline sağlık. Zaten yazısını görünce şaşırdım, yalakalık yapmaktan böyle şeyler pek yazmazdı, sanırım rant kesilmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt