Sohbet, Muhabbet, Konu Dışı Mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Valla sabrınıza hayranım. İlk foruma geldiğinde de yazdıkları boş geldiği için engellemiştim. Sonra iyi çocuk falan diye duydum önyargı yapmayayım diye engelden çıkardım, boşuna çıkarmışım. Keşke engeli hiç kaldırmasaydım.
Biz konum olarak her zaman sabreden taraf oluyoruz olmak zorundayız abi. Neden yapıyorsunuz bunu neden uğraşıyorsunuz bu işle insanların tavırlarını kaprislerini neden çekiyorsunuz dersen inan bizde bilmiyoruz. Burası Mazda severlerin toplandığı yer olmaktan çoktan çıktı dostluklar arkadaşlıklar kuruluyor insanlar sorunlarını çözüyor bu bizi mutlu etmeye yetiyor. Bazı zamanlar insanlar bizi eleştirirken etraflıca düşünmeyip o anki duruma odaklanıp yaftalıyor. Özgür'ün yukarıda diktatör yazması gibi. Sağlık olsun...
Keyifli forumlar.

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Nerelerdesin sen arazi :D
çalışıyorum abi işler yoğun bir proje vardı onu bitirmeye çalışıyoruz geçen hafta 7000 km yapmışız. Olay okadar yani Transitten inip dobloya biniyoruz. Gidiyoruz geliyoruz Transiti yükleyip yine çıkıyoruz. 2 hafta önce istanbuldaydım hatta Zeytinburnuna falan geldik. Ondan 3 gün önce Ankaradaydık 2 gn orda kaldık. Sonra Diğer iller az kaldı bayrama kadar rahatlarız herhalde :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
çalışıyorum abi işler yoğun bir proje vardı onu bitirmeye çalışıyoruz geçen hafta 7000 km yapmışız. Olay okadar yani Transitten inip dobloya biniyoruz. Gidiyoruz geliyoruz Transiti yükleyip yine çıkıyoruz. 2 hafta önce istanbuldaydım hatta Zeytinburnuna falan geldik. Ondan 3 gün önce Ankaradaydık 2 gn orda kaldık. Sonra Diğer iller az kaldı bayrama kadar rahatlarız herhalde :)
Allah kolaylık versin :)

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
km yaptıkça proje gerçekleşiyosa iyiymş kardeşim:kyfmyrn:

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Kumanda pili olarak Maxell marka pil almıştım uzun 1 sene önce 5'li halde her taktığım pilde düşük pil uyarısı verdi kısa sürede de kumanda çalışmaz hale geldi. Bilginiz olsun. Duracell almaya karar verdim, bakalım ne kadar dayanacak.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Kumanda pili olarak Maxell marka pil almıştım uzun 1 sene önce 5'li halde her taktığım pilde düşük pil uyarısı verdi kısa sürede de kumanda çalışmaz hale geldi. Bilginiz olsun. Duracell almaya karar verdim, bakalım ne kadar dayanacak.
Fotoğraf makinesinin kumandası için pil araştırırken aşağıdaki ürüne rastladım, senin gibi çoklu paket uzun vadeli olmaz diye düşünürken ürün açıklamasındaki raf ömrü 10 yıl ibaresine güvenerek sipariş verdim. Umarım doğru bir ibaredir de, kalan 4 pil durduğu yerde cortlamaz.

5 Adet Cr2025 Lityum Para Pil - n11.com

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Fotoğraf makinesinin kumandası için pil araştırırken aşağıdaki ürüne rastladım, senin gibi çoklu paket uzun vadeli olmaz diye düşünürken ürün açıklamasındaki raf ömrü 10 yıl ibaresine güvenerek sipariş verdim. Umarım doğru bir ibaredir de, kalan 4 pil durduğu yerde cortlamaz.

5 Adet Cr2025 Lityum Para Pil - n11.com
Kodak mı Duracell mi sizce? Kodak daha uyguna geliyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Kodak mı Duracell mi sizce? Kodak daha uyguna geliyor.
Bana bir adet pil lazımdı, ve pilin fiyatı ortalama 2 lira artı kargo yani 7-8 lirayı buluyordu, bu beşli pakette kargo dahil 11 lira olduğu için bunu tercih ettim. Yani marka odaklı düşünmedim. Mazda 3'ü ilk aldığımda ise, Toshiba pil almıştım ve 2 yıldan fazla sorunsuz çalıştı.

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Ww gidince kendime kufredilmis gibi hissediyorum sıfır ilgi ukalaca tavırlar malimiz altın alırsanız alın almazsanız çokta umrumuzda tavırları...diyorum ya bizim millet kim het hot yapıyor kapısında el pençe divan.sosyoliji acaba bizi nasıl tarif ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt