Sohbet Muhabbet, Konu Dışı Mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Yazın sıcaklardan, güneşin etkisinden korumak maksatıyla ne önerirsiniz ? Branda, pasta cila vs. gibi ?

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Yazın sıcaklardan, güneşin etkisinden korumak maksatıyla ne önerirsiniz ? Branda, pasta cila vs. gibi ?
Brandadan uzak dur, gerisi olur, bence hiç bir şeye para verme, en ucuz pasta cila 500 civarı (kayda değer) aracı komple boyatmak daha mantıklı 2 sene sonra

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Mazdagaraj un instagram hesabı var mı acaba?
Anlık mesajlaşma sayfalarımızda (Facebook, Twitter, İnstagram gibi) aktif değiliz... Her şeyin yerli yerinde olduğu forum alt yapısı, emek verilen bilgilere kolay erişim ve kalıcılık açısından en uygun yer şimdilik.

Örneğin, güzel ve emek harcanmış teknik bir konuyu adı geçen sosyal medya sayfalarında paylaşım yapıldıktan atıyorum 5 gün sonra bulabilmek kolay değil ki, zaten kullanıcıların da onu arayıp bulma gibi derdi yok... Forum mantığı bu hızlı tüketimi önleyerek her şeyin kategori altında kolayca bulunmasını kolaylaştırıyor. Bizler de, aynı sorun için defalarca aynı şeyi yazıp çizmekten kurtularak vaktimizi yeni paylaşımlara ayırabiliyoruz. :)

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Anlık mesajlaşma sayfalarımızda (Facebook, Twitter, İnstagram gibi) aktif değiliz... Her şeyin yerli yerinde olduğu forum alt yapısı, emek verilen bilgilere kolay erişim ve kalıcılık açısından en uygun yer şimdilik.

Örneğin, güzel ve emek harcanmış teknik bir konuyu adı geçen sosyal medya sayfalarında paylaşım yapıldıktan atıyorum 5 gün sonra bulabilmek kolay değil ki, zaten kullanıcıların da onu arayıp bulma gibi derdi yok... Forum mantığı bu hızlı tüketimi önleyerek her şeyin kategori altında kolayca bulunmasını kolaylaştırıyor. Bizler de, aynı sorun için defalarca aynı şeyi yazıp çizmekten kurtularak vaktimizi yeni paylaşımlara ayırabiliyoruz. :)
5 gün mü :) çok iyi niyetlisin abi :) 2-3 saat sonra kaybolup gidiyor gözden :D

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Bu ülkenin maalesef vatandaşlık bilinci oluşmadı yada oluşturulmadi.vatandasin verdiği verginin nereye harcandığını soramamasi,adil bir vergi politikası yerine günü kurtarmak ve benimle dusunenlere kamu hizmetlerini bedava sunmak gibi partizanca politikalar bu ülkeyi bu hale getirdi.ben kimseye kızmıyorum çünkü peygamberimiz sav söylemiş nasılsaniz öyle yonetilirsiniz.biz boyleyiz menfaat için hakkı unutup batili hak yaparız...

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
3 milyon dolarlık yeni modelleri Chiron hakkında konuşan Bugatti'nin CEO'su Stephan Winkelmann, "Bizim müşterilerimiz zaten garajında onlarca araba olan insanlar. Bu parayı zorlanarak vermiyorlar, ne kadar lüks bir araç aldıklarının da farkındalar" dedi.

DaaIZqSXUAADLfX.jpg

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
3 milyon dölar günümüz ultra lüks kategorisi için pek yüksek sayılmaz aslında :) birazda gaz vermeye çalışmış muhtemelen :D ulen 3 milyon dölar size koyar mı gelin alın gidin bla bla :D:D

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
3 milyon dolarlık bu araci alan kiside aynı motor hacmine sahip fiyatı atıyorum 100 bin olan araçla aynı MTV ödüyor iyi mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt