SK Mazda Servisten Ayrılan Ustalar Nerede?

emrek1

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Selamlar.
SK mazda kapandıktan sonra oradaki ustalar ne yaptı bilen var mı? İnternette birşey bulamadım. Malum Ankara'da bilinen usta sayısı az, farklı yerleri denedim bugüne kadar. Bir kere SK'ya vermiştim bir problem için, ustanın ismini ne yazıkki tam hatırlayamıyorum, Aykut veya Alper gibi birşey kaldı aklımda. Aracı aldıktan sonra çok farketmişti, sevindim bundan sonra buraya giderim diyordum, tam o dönem kapandı.

Rem oto'da problem yaşadım, oraya gitmeyi düşünmüyorum. Problemi yaşadığım dönem Bekir bey de oradaydı, o yüzden Bey oto'ya da gitmeyi düşünmüyorum. Başayara gittim birkaç defa, problem yaşamadım ama mazda konusunda hususi tecrübeleri olduğunu hissedemedim bir türlü niyeyse. Herterde bakım yaptırmadım ama parça almak için birkaç defa gittim, selam veriyorum almıyorlar.. ortam garip. Ben yanılıyorumdur dedim ama her gittiğimde aynı.. oraya da niyetim yok o yüzden.
İsmail Usta'ya gittim en son rutin bakım için, SK'daki ustaları bulamazsam İsmail ustaya gideceğim muhtemelen.

Moderatörün son düzenlenenleri:

BEY Otomotiv

Mazda Ankara Servisi
Merhaba,

Ağustos '20 den bu yana devam ettirdiğimiz özel servis hizmetimizde 1000'den fazla müşterimizi ağırladık ve herhangi bir olumsuz geri dönüşümüz olmadı. Tüm referanslarımızı bu bağlantı üzerinden ya da facebook adresimizden kontrol edebilirsiniz.

56970

Bir çayımızı içmeye bekleriz. Kazasız sürüşler dileriz.

BEY Otomotiv

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Selamlar.
SK mazda kapandıktan sonra oradaki ustalar ne yaptı bilen var mı? İnternette birşey bulamadım. Malum Ankara'da bilinen usta sayısı az, farklı yerleri denedim bugüne kadar. Bir kere SK'ya vermiştim bir problem için, ustanın ismini ne yazıkki tam hatırlayamıyorum, Aykut veya Alper gibi birşey kaldı aklımda. Aracı aldıktan sonra çok farketmişti, sevindim bundan sonra buraya giderim diyordum, tam o dönem kapandı.

Rem oto'da problem yaşadım, oraya gitmeyi düşünmüyorum. Problemi yaşadığım dönem Ekrem bey de oradaydı, o yüzden Bey oto'ya da gitmeyi düşünmüyorum. Başayara gittim birkaç defa, problem yaşamadım ama mazda konusunda hususi tecrübeleri olduğunu hissedemedim bir türlü niyeyse. Herterde bakım yaptırmadım ama parça almak için birkaç defa gittim, selam veriyorum almıyorlar.. ortam garip. Ben yanılıyorumdur dedim ama her gittiğimde aynı.. oraya da niyetim yok o yüzden.
İsmail Usta'ya gittim en son rutin bakım için, SK'daki ustaları bulamazsam İsmail ustaya gideceğim muhtemelen.
Gidilmesi, tavsiye edilmesi muhtemel bütün servisleri yazmışsın... Forumun referansı ile Bey Otomotiv'e gitmeni Naçizane tavsiye ederim.

Bahsettiğin SK'dan ayrılan ustalar hakkında bilgi sahibi değilim.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
BEY Otomotiv'den olumsuz dönüş almadık forumda henüz, bundan sonraki süreç için kafanızda bir kriter oluşturması adına ben olsam giderdim bir kez.

SK'dan benim de haberim yok, duymadım hiç ustaları hakkında bilgi..

Mtok61

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 1.5i yıl1998
Araç Renk ve Tip
Beyaz sedan
Trabzon güzel servis önerisi var mı 98 model 323 1.5i için

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Trabzon güzel servis önerisi var mı 98 model 323 1.5i için

Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Selamlar.

Rem oto'da problem yaşadım, oraya gitmeyi düşünmüyorum. Problemi yaşadığım dönem Bekir bey de oradaydı, o yüzden Bey oto'ya da gitmeyi düşünmüyorum. Başayara gittim birkaç defa, problem yaşamadım ama mazda konusunda hususi tecrübeleri olduğunu hissedemedim bir türlü niyeyse. Herterde bakım yaptırmadım ama parça almak için birkaç defa gittim, selam veriyorum almıyorlar.. ortam garip. Ben yanılıyorumdur dedim ama her gittiğimde aynı.. oraya da niyetim yok o yüzden.
[/
Bbbbb
buyurun gelin abi herkonuda yardımcı olurum
Mazdacı İsmail Usta

Üst Alt