Mazda 3 BK (2003-09) Sis Farı Sorunu

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ankara'da bildiğiniz tanıdığınız var mı bu konuda.
Biz onu da düşündük... :huhuu:

Buyrun. :)

57489

ReDD

Sessiz
Araç Markası
2009 - Mazda 3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Çıkma ve yurtdışı seçenekleri olumsuz ise uygun bir markanınınki Murat'ın dediği yöntemle yapılabilir.

Çıkma hiç bir yerde bulamadım ve yurt dışınada baktım, 40 dolara mal oluyor fakat trafiğe çıkacağı için gümrükte tse belgesi gerekli oluyormuş. İşterinde gümrükçü arkadaş ile görüştüm yaklaşık 2000 liraya mal olur diyor. 1 tanede alsan 100 tanede alsan aynı parayı veriyormuşsun. Ticaret yapanlar için makul düzeyde ama ben 1 adet alacağım için aşırı fazla bir ücret olacak :)
Afedersiniz iki ucu şeyli değnek.
Sanırım tek seçenek fibercide yenisini yaptırmak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biz onu da düşündük... :huhuu:

Buyrun. :)

Aradım ama malesef kullanılmayan numara. Google'da arattım oradan bulabilirmiyim diye net bir şey bulamadım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

venom06

gecekondu
Araç Markası
2006 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Çıkma hiç bir yerde bulamadım ve yurt dışınada baktım, 40 dolara mal oluyor fakat trafiğe çıkacağı için gümrükte tse belgesi gerekli oluyormuş. İşterinde gümrükçü arkadaş ile görüştüm yaklaşık 2000 liraya mal olur diyor. 1 tanede alsan 100 tanede alsan aynı parayı veriyormuşsun. Ticaret yapanlar için makul düzeyde ama ben 1 adet alacağım için aşırı fazla bir ücret olacak :)

Aradım ama malesef kullanılmayan numara. Google'da arattım oradan bulabilirmiyim diye net bir şey bulamadım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
57505

Benim arkadas mazda626 tampon yaptirmisti buraya - Şaşmaz

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Yandex böyle bir şey buldu.

57511

Üst Alt