Sevgili Günlük !!

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Sevgili Günlük, 27 Aralık Perşembe 2018 hayatımdaki en kara günlerden birisi olarak tarihe geçti, kalsın burada..

Kadir geçmiş olsun, şükür kötü sonuçlar olmadan gereken yapılmış, Allah şifa versin kuzuya..
Elimden gelen her şey için hazırım... :(

@kadir büyük geçmiş olsun, kazara yaşıyoruz bu ülkede gibi bir şeyin ispatı...

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Dün akşam büyük kızın gözleri kaymaya başladı , 1-2 gündürde bogazım ağırıyor diyordu.
Dün gece öksürmeye başladı ilerleyen saatlerde aralıksız öksürmeye başladı , sonra kusmaya başladı artık kusmakdan halsız düştü gözlerinden yaş akmaya başladı.
Bana kim bulaştırdı bu hastalığı dedi (gülermisin ağlarmısın)

Hanım kızı hazırladı göztepe acile gittim sıra yoktu doktorda harika biriydi kızı zorla çıkardım hastaneden ;)

Eczaneye gittim ilaçları almaya o sıra biri daha vardı recete ile kimliği verdim sonra geri verdiler , diğeri kimlik karıştı galiba dedi baktım onunki bende benimki onda.
İlaç geldi tutarı verdim eczacıya reçete karışmamıştır demi dedim yok dedi.
Poşet ile arabaya gittim kızım bak ilaçını aldım dedim.

Tabi bizimki şurup bekliyor çilek kokulu şekerli falan.

Poşeti açtı

Baba ben hiç bundan içmedim bu ne dedi.

Baktım hap

Bende hiç çocukların hap içtiğini görmedim.

Doktor bunu vermiş dedim kızım.

Bizimki hala şeker tatlı peşinde.

Baba bu sakız gibi mi tatlı mı baba bu şekermi

Alla allah bu işde bi iş var.

Hastaneye geri gittim ilaçı gösterdim kayıtlara baktılar vs

Doktor iyiki geldin dedi bunu kullansa idiniz sonuçları çok ağır olurdu dedi....

Kaynar suyu yedim zaten

Eczaneye geri gittim içeri girdim zaten içerde bi telaş vardı...

Beni gördüklerinde sevinçleri gözlerinden okunuyordu.

Bizde size ulaşmaya çalışıyorduk vs vs

İlaçı verdik ödemeyi aldık , asıl almamız gereken yokmuş ellerinde başka eczeneye gittik ordan ilaçı aldık.

Kızıma verdim poşeti kızım bak ilaçını aldım.

Poşeti açtı babaaa bunu biliyorum bu çok güzellll içimmi şimdi demeye başladı.

Saat 03.30 falan
Sen de bu olay karşısındakilere hiç bir şey demedin mi

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Dün akşam büyük kızın gözleri kaymaya başladı , 1-2 gündürde bogazım ağırıyor diyordu.
Dün gece öksürmeye başladı ilerleyen saatlerde aralıksız öksürmeye başladı , sonra kusmaya başladı artık kusmakdan halsız düştü gözlerinden yaş akmaya başladı.
Bana kim bulaştırdı bu hastalığı dedi (gülermisin ağlarmısın)

Hanım kızı hazırladı göztepe acile gittim sıra yoktu doktorda harika biriydi kızı zorla çıkardım hastaneden ;)

Eczaneye gittim ilaçları almaya o sıra biri daha vardı recete ile kimliği verdim sonra geri verdiler , diğeri kimlik karıştı galiba dedi baktım onunki bende benimki onda.
İlaç geldi tutarı verdim eczacıya reçete karışmamıştır demi dedim yok dedi.
Poşet ile arabaya gittim kızım bak ilaçını aldım dedim.

Tabi bizimki şurup bekliyor çilek kokulu şekerli falan.

Poşeti açtı

Baba ben hiç bundan içmedim bu ne dedi.

Baktım hap

Bende hiç çocukların hap içtiğini görmedim.

Doktor bunu vermiş dedim kızım.

Bizimki hala şeker tatlı peşinde.

Baba bu sakız gibi mi tatlı mı baba bu şekermi

Alla allah bu işde bi iş var.

Hastaneye geri gittim ilaçı gösterdim kayıtlara baktılar vs

Doktor iyiki geldin dedi bunu kullansa idiniz sonuçları çok ağır olurdu dedi....

Kaynar suyu yedim zaten

Eczaneye geri gittim içeri girdim zaten içerde bi telaş vardı...

Beni gördüklerinde sevinçleri gözlerinden okunuyordu.

Bizde size ulaşmaya çalışıyorduk vs vs

İlaçı verdik ödemeyi aldık , asıl almamız gereken yokmuş ellerinde başka eczeneye gittik ordan ilaçı aldık.

Kızıma verdim poşeti kızım bak ilaçını aldım.

Poşeti açtı babaaa bunu biliyorum bu çok güzellll içimmi şimdi demeye başladı.

Saat 03.30 falan
Geçmiş olsun. Bir fakir fukara karnı doyur :)

Sevgili Günlük, 27 Aralık Perşembe 2018 hayatımdaki en kara günlerden birisi olarak tarihe geçti, kalsın burada..

Kadir geçmiş olsun, şükür kötü sonuçlar olmadan gereken yapılmış, Allah şifa versin kuzuya..
Hayırdır inşallah

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Sevgili günlük ,
Yine seni uzun zamandır erteledik kusura kalma :)
Geçtiğimiz hafta sonu hem bizde olan yeğenimizi bırakmak hemde gitmişken muayenesi yeni bitmiş guzunun muayenesini yaptırmak için Adapazarı'na gittik. Muayeneye gitmeden Serdivan da bulunan Autowax araç bakım merkezinde epeydir kirli olan guzuyu yıkatalım dedik, neyse yıkandı etti ve gerçekten gayet güzel temizlemişler ama sanırım plastik aksam temizliğinde kullanılan madde nasıl bir şey ise bir kokuyor ki sorma gitsin :D muayene istasyonuna kadar camlar açık kafalar neredeyse dışarıda gittik :D

Sıra numarası aldık yaklaşık 1 saat beklemeden sonra ( o arada bagajdaki gereksiz eşyaları arka koltuğu ayak ucuna koydum ,lpg depo kapağını açıp hazır hale getirdim ,önde motor numarası okunacak plaketi temizledim, ilkyardım çantasını ön koltuğa koydum ..sıra geldi 15 dk da guzu 2 hafif kusur -lpg etiketi yok , - cam filmi takılı ile az kusurlu geçtik :)

İstanbul'a döndük hadi evi yeniden düzenleyelim dedik, dolayısıyla salon ayağa kalktı... orası burası derken bizim yaklaşık 6 yıldır evin içinde kayıp zannettiğimiz ve hatta son zamanlarda acaba öyle bir şey yok muydu ? biz hayal mi kurduk dediğimiz altın kesemizi buldum :) :)
Sevindik mutlu olduk e güzelde oldu :)

Bundan sonra yine saklar mıyız ??
Hani şöyle bir durum var tatile gidiyorsun e bu kadar şey yanında taşınsa daha da sıkıntı diyerek saklarız tabi ki :)
Bizde sakladığımız yeri unutma rahatsızlığı var :D sağ olsun hanım öyle garip yerler buluyor ve sonradan hatırlamıyoruz ki sormayın gitsin :D
Saklanan yer not alınıp yanımızda taşındı aylar sonra üfff bu kağıt parçasını niye taşıyorum ki zaten yerini ezberledim dedik ve sonra unuttuk :)
Cep telefonuna fotoğraf ile kaydettik ama onuda ne gerek var diye sildik :)
Kiralık kasa diyeceksiniz hadi tamam var da o kasada neler var vallahi hatırlamıyorum ki zaten işin gücün yoksa Kadıköy den kalk Levent'e İş kulelerindeki İş bankasına git kasa dairesine gir uuuuu milyon kare kadar zahmet geliyor bize :)

Şu an bir şey saklı mı ?? güzel soru hatırlarım belki :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Sevgili günlük ,
Yine seni uzun zamandır erteledik kusura kalma :)
Geçtiğimiz hafta sonu hem bizde olan yeğenimizi bırakmak hemde gitmişken muayenesi yeni bitmiş guzunun muayenesini yaptırmak için Adapazarı'na gittik. Muayeneye gitmeden Serdivan da bulunan Autowax araç bakım merkezinde epeydir kirli olan guzuyu yıkatalım dedik, neyse yıkandı etti ve gerçekten gayet güzel temizlemişler ama sanırım plastik aksam temizliğinde kullanılan madde nasıl bir şey ise bir kokuyor ki sorma gitsin :D muayene istasyonuna kadar camlar açık kafalar neredeyse dışarıda gittik :D

Sıra numarası aldık yaklaşık 1 saat beklemeden sonra ( o arada bagajdaki gereksiz eşyaları arka koltuğu ayak ucuna koydum ,lpg depo kapağını açıp hazır hale getirdim ,önde motor numarası okunacak plaketi temizledim, ilkyardım çantasını ön koltuğa koydum ..sıra geldi 15 dk da guzu 2 hafif kusur -lpg etiketi yok , - cam filmi takılı ile az kusurlu geçtik :)

İstanbul'a döndük hadi evi yeniden düzenleyelim dedik, dolayısıyla salon ayağa kalktı... orası burası derken bizim yaklaşık 6 yıldır evin içinde kayıp zannettiğimiz ve hatta son zamanlarda acaba öyle bir şey yok muydu ? biz hayal mi kurduk dediğimiz altın kesemizi buldum :):)
Sevindik mutlu olduk e güzelde oldu :)

Bundan sonra yine saklar mıyız ??
Hani şöyle bir durum var tatile gidiyorsun e bu kadar şey yanında taşınsa daha da sıkıntı diyerek saklarız tabi ki :)
Bizde sakladığımız yeri unutma rahatsızlığı var :D sağ olsun hanım öyle garip yerler buluyor ve sonradan hatırlamıyoruz ki sormayın gitsin :D
Saklanan yer not alınıp yanımızda taşındı aylar sonra üfff bu kağıt parçasını niye taşıyorum ki zaten yerini ezberledim dedik ve sonra unuttuk :)
Cep telefonuna fotoğraf ile kaydettik ama onuda ne gerek var diye sildik :)
Kiralık kasa diyeceksiniz hadi tamam var da o kasada neler var vallahi hatırlamıyorum ki zaten işin gücün yoksa Kadıköy den kalk Levent'e İş kulelerindeki İş bankasına git kasa dairesine gir uuuuu milyon kare kadar zahmet geliyor bize :)

Şu an bir şey saklı mı ?? güzel soru hatırlarım belki :D
Forumda bir gün online olmadığını görürsek Anadolu yakasını ayağa kaldıralım mı abi?? :komik:

Üst Alt