Sevgili Günlük !!

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Sevgili günlük nerden nasıl başlayım
Nasıl anlatayım bilmiyorum ki:uyku: bildiğiniz gibi cuma günü @Yılmaz hocamın babası vefat etmişti.

Büğün sabah da beni aradı. Geri geri giderken yaşlı bi adama çarptım. Yavaş yavaş gittiği için de farketmeyip adamı biraz
Sürüklemiş.yılmazı karakola almışlar. Adamı bolu ya hastaneye göndermişler. Bana da sen oraya gidiver adamla ilgilen. Akrabalarından kimseye ulaşamadık dedi. Sabah apar topar gittim acile.adamı buldum elimden geldiği kadar ilgilendim.sol kol, sağ omuz ve kalça kırılmış.aradım yılmazı durumu anlatırken acı acı siren sesi ve bi ambulans.baktım için de bizim arkadaş ve eşi perişan halde.ambulansın kapıları açıldı ve dünyalar tatlısı kızları.3 katdan düşmüş.
O oda Bu oda derken yoğun bakıma alında ve vefat haberi geldi.dünyalar başıma yıkıldı.
Annesinin o göz yaşları beni mahvetti.elden hiç bir şey gelmiyor.
Rabbim kimseyi evlad acısı ile imtihan etmesin.

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Sevgili günlük nerden nasıl başlayım
Nasıl anlatayım bilmiyorum ki:uyku: bildiğiniz gibi cuma günü @Yılmaz hocamın babası vefat etmişti.

Büğün sabah da beni aradı. Geri geri giderken yaşlı bi adama çarptım. Yavaş yavaş gittiği için de farketmeyip adamı biraz
Sürüklemiş.yılmazı karakola almışlar. Adamı bolu ya hastaneye göndermişler. Bana da sen oraya gidiver adamla ilgilen. Akrabalarından kimseye ulaşamadık dedi. Sabah apar topar gittim acile.adamı buldum elimden geldiği kadar ilgilendim.sol kol, sağ omuz ve kalça kırılmış.aradım yılmazı durumu anlatırken acı acı siren sesi ve bi ambulans.baktım için de bizim arkadaş ve eşi perişan halde.ambulansın kapıları açıldı ve dünyalar tatlısı kızları.3 katdan düşmüş.
O oda Bu oda derken yoğun bakıma alında ve vefat haberi geldi.dünyalar başıma yıkıldı.
Annesinin o göz yaşları beni mahvetti.elden hiç bir şey gelmiyor.
Rabbim kimseyi evlad acısı ile imtihan etmesin.
Ne diyeceğimi bilemedim...

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Zor vallahi.. Bu hayat çok zor. Okurken düşlemek bile bu kadar zorken başa gelmesi ne kadar da kötüdür. Allah sabır ve sıhhat versin. :(

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Rabbim sabırlar versin..cümle kuramıyorum..Allah hiç kimseye böyle acılar göstermesin.

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Allah minik kızımızın yakınlarına sabır versin, düşmanımın başına gelmesini istemeyeceğim bir musibet yaşamışlar. Anne babasına şefaat için bekleyecektir köprünün başında inşaAllah.

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Zor vallahi.. Bu hayat çok zor. Okurken düşlemek bile bu kadar zorken başa gelmesi ne kadar da kötüdür. Allah sabır ve sıhhat versin. :(
Allah minik kızımızın yakınlarına sabır versin, düşmanımın başına gelmesini istemeyeceğim bir musibet yaşamışlar. Anne babasına şefaat için bekleyecektir köprünün başında inşaAllah.
Allah rahmet eylesin @mustafayk bey. Geride kalanlara Allah sabır versin..
Allah sabır selamet versin, zor bir durum. :(
Allah, Yılmaz hocayada çocuğu rahmetli olan arkadaşada sabır versin.
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederm arkadaşlar. Takdiri ilahi diyoruz hepimiz bu ölümü tadacağız ama konu küçük yavru olunca dayanılması güç oluyor.rabbim kimseyi yavrusu ile imtihan etmesin.

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Küçük yavrumuzu toprağa verdik.:agla::agla:
O babanın yavrusuna sarılıp kızım m diye ağlayarak toprağa vermesini görmek en acı şey.
Rabbim kimseyi bu şekilde sınamasın.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Hayırlı cumalar günlük,
Yazmayayım yazmayayım dedim ama yine duramadım. Malum kamuda bilişim personeli olarak çalışıyoruz. Ekim ayında 8 yıl olacak kamu maceramız. İyi kötü anılarımız oldu ama son zamanlarda artık kabul edilemez şeyler gerçekleşiyor. Genelde istenmeyen personel olduk, çok konuşuyorum hakkımı savunuyorum, susup kenara çekilmiyorum, yalakalık yapmıyorum diye ama artık konuşmak da bir işe yaramıyor. Olaylar zinciri yurtdışından dönünce başlamıştı zaten verilmeyen kadrom, zorluklar çıkartma, bilişim konusunda zerre bilgisi olmayan insanların üst pozisyonlara getirilmesi, ses çıkarınca seni uzaklaştırma çabaları ama inatla vazgeçmedim. Şu anda kendi işimize baksakda halen saçma sapan işler dönüyor. Son zamanlarda olan bazı olaylardan örnekler;

- Başkanın şoförünün özel kalem müdürü olması
- İstenmeyen, susmayan personellerin farklı kurumlara gönderilmesi
- Saçma sapan harcamalar vs vs

Bu şekilde uzayıppppp gidiyor. Özel sektörde çalışan arkadaşlar kamu iyi gibi gözüküyor olabilir size ama sadece tek bir artısı var maaşınızı alacağınızı biliyorsunuz. Gerçi ileride ne olacağı bilinmez. Allah hepimize ve bu ülkeye yardım etsin. İnşallah her şey gün ve gün daha güzel olur. En kötü günler bu şekilde olur. Daha çok şey yazacaktım da ne değişecek. Hayırlı cumalar...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Hayırlı cumalar günlük,
Yazmayayım yazmayayım dedim ama yine duramadım. Malum kamuda bilişim personeli olarak çalışıyoruz. Ekim ayında 8 yıl olacak kamu maceramız. İyi kötü anılarımız oldu ama son zamanlarda artık kabul edilemez şeyler gerçekleşiyor. Genelde istenmeyen personel olduk, çok konuşuyorum hakkımı savunuyorum, susup kenara çekilmiyorum, yalakalık yapmıyorum diye ama artık konuşmak da bir işe yaramıyor. Olaylar zinciri yurtdışından dönünce başlamıştı zaten verilmeyen kadrom, zorluklar çıkartma, bilişim konusunda zerre bilgisi olmayan insanların üst pozisyonlara getirilmesi, ses çıkarınca seni uzaklaştırma çabaları ama inatla vazgeçmedim. Şu anda kendi işimize baksakda halen saçma sapan işler dönüyor. Son zamanlarda olan bazı olaylardan örnekler;

- Başkanın şoförünün özel kalem müdürü olması
- İstenmeyen, susmayan personellerin farklı kurumlara gönderilmesi
- Saçma sapan harcamalar vs vs

Bu şekilde uzayıppppp gidiyor. Özel sektörde çalışan arkadaşlar kamu iyi gibi gözüküyor olabilir size ama sadece tek bir artısı var maaşınızı alacağınızı biliyorsunuz. Gerçi ileride ne olacağı bilinmez. Allah hepimize ve bu ülkeye yardım etsin. İnşallah her şey gün ve gün daha güzel olur. En kötü günler bu şekilde olur. Daha çok şey yazacaktım da ne değişecek. Hayırlı cumalar...
Bende çok şey yazarım ama değişen bir şey olmayacak, olmuyor... Ama en basitinden bana dediğini yapabilirsin... Konuşmamak gibi her şeyi bilmemek gibi, doğru bildiğini söylememek gibi...:cool:

Üst Alt