Sevgili Günlük !!

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Genel olarak, ergenlik döneminde veya daha öncesinde bir çoğumuz "Günlük Tutmak İstiyorum" düşünceleri ile başlayıp bir kaç sayfa karalayıp bırakmıştır veya bir süre devam etmiştir bu olaya...

Şimdi; kazık kadar insanlar olarak, günlük düşüncelerimizi, ne hissettiğimizi, başkaları hakkında neler düşündüğümüzü buradan paylaşalım istedim... İnsanların özeline değil de, geneline ve mizahi yönüne vurgu yapmak adına da konuyu Mizah bölümüne açtım...

Buyrun; sevgili günlükçüler... :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Sevgili Günlük... :p

Bu gün haftanın ilk günü olması nedeniyle her ne kadar dinç bir beden ve zihin ile işyerine gitmiş olsam da; Sevgili Oktay Sinanoğlu'nun vefat haberini öğrenmem ile akabinde [member=246]DarK PaSSenGeR[/member] in kilometre düşürme olayını yaşamış olması güne heveslendiğim ve beklediğim şekilde başlamamı engelledi...

Bu değerli insana bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum, Abdulkadir'e de kolaylıklar temenni ediyorum...

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Bana garezi olan sevgili kargalar ,
Bundan önceki araçlarım hep koyu renk idi ve sizden az çekmedim malum ihtiyacınızdan dolayı ,yemin ettim bundan sonraki aracım mutlaka gri ya da açık renk olacak diye..
Ya kardeşim ne gareziniz var hala aynı icraata devam ediyorsunuz...

Günlüğün ilk sayfalarına böyle başlamak istemezdim ama çok sıkıntılıyım bu konuda..

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bugün bankalara ve ödemelerle boğuşma günü

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bankamatiğimin kaybolup, karttan 620 tl harcanması ile günün ortasında moralmen çöktüğüm an şuan.. :-\

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Bugün, mesleğimdeki hiyerarşik yapıdan dolayı, bağlı olduğumuz amir ile ilgili sıkıntıların hukuki yoldan mücadele etmemizin ilk günü :) inşallah hayırlı olur

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
bugün dostlardan fikir alma, Allah' ın izni ile doğru karar verme günü, Allah yanlış atmamıza mani olsun :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Sevgili Günlük !!

Forumda bazen takılma, yavaşlama oluyordu ya, sebebini buldum... Allah Analı Babalı Büyütsün isimli konumuzdan da anlaşılacağı üzere; forumun arka planında bir çok üyemiz çalıştığı için forumdaki bu küçük takılmalar meydana geliyormuş... :p

Oğuzhan; sen boş yere sunucu falan değiştirmişsin yani... :D

Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Sevgili Günlük.. At Pazarında Patron Bu Günlerde Yanıma Uğramaz Oldu..Fırtına Öncesi Sessizlikte Gibi..Kovacak mı Ne.. :D :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Sevgili Günlük !!

[member=484]selmazda[/member] nın forumda anket tadında açmış olduğu konular çok hoşuma gitti, hem nostalji hem bilgilendirme adına güzel konular oldu... İşallah Yareppim bir atımlık barut değildir de, bu tarz konuların devamı gelir.

:dua:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Sevgili Günlük !!

Gecesinin, mübarek kandil olması, gündüzünün Cuma olması sebebiyle olsa gerek; iki değerli forum üyemiz yeni guzularına kavuştu... Allah kaza bela nazar vermesin diyerek bu mutlu günü noktalamak isterken;

[member=35]faroz_52[/member] ve [member=4]kadir[/member] e hayırlı olsun diyorum... Allah herkesin gönlüne göre versin... :dua:

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Sevgili Günlük !!

Gecesinin, mübarek kandil olması, gündüzünün Cuma olması sebebiyle olsa gerek; iki değerli forum üyemiz yeni guzularına kavuştu... Allah kaza bela nazar vermesin diyerek bu mutlu günü noktalamak isterken;

[member=35]faroz_52[/member] ve [member=4]kadir[/member] e hayırlı olsun diyorum... Allah herkesin gönlüne göre versin... :dua:
AMİN sağol abi

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Sevgili Günlük...
Sağa sinyal verdiğim halde, arkamdan hala abanarak gelen ve dibime kadar o hızla girip duramayacağını anladığımda son anda sağa kırarak kurtulduğum nissan qashqai yi kullanan vatandaşı unutmayacağım...
Ya kördü, ya ışığı gördü :jedi:
Ama Mazda nın dinamik ve atik tavrı ile sn ler içinde aldığım kararı uygulayan o eşsiz direksiyonu beni mutlu etti. [member=35]faroz_52[/member] sen haklıymışsın O0

Üst Alt