Satılık veya Takaslı Mazda CX-3 Jant Lastik Takımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri, Sedan
Selamlar muhabbetler değerli arkadaşlar.
Aracıma (GF 626) taktığım cx-3 jantlarını orijinalleri ile değiştirmek istiyorum. 98-02 arası 626'sı olup da orjinal jantlara sahip olan arkadaşlara duyurulur. Jantlar çok temizden daha temiz. Üzerinde 205-55-16 Goodyear lastik var, iyi durumda.

Jantların araçtaki duruşuna örnek olarak resim ekliyorum.

56495

Ekli dosyalar

• IMG_20210411_162123.jpg
    IMG_20210411_162123.jpg
    484.7 KB · Görüntüleme: 25

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Toyotaya olur mu acaba?
Bicon aralıkları tutuyor ama göbeği bilmiyorum.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Suvlara gidecek bir tasarımı var kendi 6'ıma düşündüm ama ortaya doğru çıkıntılı tasarım gitmez gibi geldi. düşünen arkadaşlar için fiyat belirtir iseniz değerlendiren olabilir

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
GF kasanın sert amortisör yapısına bakınca 16 inç konforu olumsuz etkiler diye düşünüyorum. Siz de o yüzden değişikliğe gidiyorsunuz sanırım. Sıkıntı yaşatmayacağını bilsem almayı düşünürdüm

Ozanihat

Katılımcı
Araç Markası
2012 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
BL için uyumlu mu acaba ofset değeri?

Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri, Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
GF kasanın sert amortisör yapısına bakınca 16 inç konforu olumsuz etkiler diye düşünüyorum. Siz de o yüzden değişikliğe gidiyorsunuz sanırım. Sıkıntı yaşatmayacağını bilsem almayı düşünürdüm

Konfordan çok bir şey kaybetmiyor. Yüzde oranına vurursak en azami yüzde 10. Yola tutunması ve viraj performansı daha iyi 15 ince göre. Zaten benim önceliğim gf kasanın orjinal çelik jantı ile takas etmekti ama çıkmadı henüz.

Sizin endişeleriniz yersiz değil. İstanbuldaysanız gelin bir tur binin ona göre değerlendirirsiniz. Böylece yüzyüze tanışmış da oluruz :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Suvlara gidecek bir tasarımı var kendi 6'ıma düşündüm ama ortaya doğru çıkıntılı tasarım gitmez gibi geldi. düşünen arkadaşlar için fiyat belirtir iseniz değerlendiren olabilir

Öncelik takas düşündüğüm için konunun içine fiyat yazmak aklıma gelmedi. Yukarıdaki yorumlarda yazmıştım görünür sandım.

Fiyat 2300 TL. Bedavadan biraz pahalı

Aslında göbek pek çıkıntılı sayılmaz. Gri renkli bir örneğini burada paylaşayım. Böylece daha doğru bir kanaat oluşur.

56530

Son düzenleme:
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri, Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Lastikler muhtelif yıllara ait. En yenisi -17. fakat durumları iyi.

Lastikler muhtelif yıllara ait. En yenisi -17. fakat durumları iyi.

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. @MetinU bey ile anlaştık. Konuyu kapatabiliriz

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İkinize de hayırlı olsun inşallah.
Aşağıda verdiğim Man adasındaki hesabımıza üç beş demeyip komisyonu gönderirsiniz artık... :huhuu:

Şaka şaka, hayırlı olsun tekrar

:kkk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt