Mazda 3 BM Skyactiv RX-8 Jant (2010 öncesi) Uygulaması

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2018-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar. Mazda 3 (2014 power sense) aracıma 2010 öncesi rx-8 jant taktırmak istiyorum ama sizce nasıl olur. Daha önce jant almıştım ama pek hoşuma gitmemeye başladı onları da satmayı planlıyorum. Görüşlerinizi almak isterim. Cevaplarınız içi şimdiden teşekkürler

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
B7F47000-CDAC-4684-A6F9-FADB75E40BF7.jpeg

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2018-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Cevaplarınız ve ilginiz için teşekkür ederim. infiniteblack 'in paylaştığı fotoğrafta güzel durmuş gibi geldi bana. Ben bu jantları ikinci jant olarak alacağım. yazın bunları kışın ise kış lastiklerinde orjinal jantlarında kullanacağım. Lastikler söküp takılırken jantlar yıpranıyor. O yüzden yaz ve kış lastikleri ayrı jantlarda olacak. Şu anda da o şekilde kullanıyorum ama almış olduğum siyah wolfrace siya jantlar pek hoşuma gitmemeye başladı. Her ne kadar 1 ay kadar kullanmış olsam da onları satıp rx-8 jantı almayı düşündüm.
Ama sizin görüşleriniz de benim için önemli. O yüzden biraz daha düşünsem iyi olacak gibi

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Cevaplarınız ve ilginiz için teşekkür ederim. infiniteblack 'in paylaştığı fotoğrafta güzel durmuş gibi geldi bana. Ben bu jantları ikinci jant olarak alacağım. yazın bunları kışın ise kış lastiklerinde orjinal jantlarında kullanacağım. Lastikler söküp takılırken jantlar yıpranıyor. O yüzden yaz ve kış lastikleri ayrı jantlarda olacak. Şu anda da o şekilde kullanıyorum ama almış olduğum siyah wolfrace siya jantlar pek hoşuma gitmemeye başladı. Her ne kadar 1 ay kadar kullanmış olsam da onları satıp rx-8 jantı almayı düşündüm.
Ama sizin görüşleriniz de benim için önemli. O yüzden biraz daha düşünsem iyi olacak gibi

Valla ne yalan söyleyeyim wolfrace jantlarını hiç beğenmemiştim , ama saygımdan ses çıkarmadım:D zaten jant bayisiyle kesinlikle jant seçilmez elinde olan jantı sana öyle bir güzel anlatır aşık olursun ama geçici bir aşktır bu kafan ayılınca ben naptım diye kara kara düşünürsün :p:p şaka bir yana hıdırı falan tanırım iyilerdir ama jant seçimininde hiçbir bayiden fikir almam .. Yazlık kışlık takım yapacaksan iyi araştırmanda fayda var rx8 jantını ucuza bulabileceğini çok sanmıyorum , bulamazsan başka jantlarda araştırırız sana:harika:

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2018-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Valla ne yalan söyleyeyim wolfrace jantlarını hiç beğenmemiştim , ama saygımdan ses çıkarmadım:D zaten jant bayisiyle kesinlikle jant seçilmez elinde olan jantı sana öyle bir güzel anlatır aşık olursun ama geçici bir aşktır bu kafan ayılınca ben naptım diye kara kara düşünürsün :p:p şaka bir yana hıdırı falan tanırım iyilerdir ama jant seçimininde hiçbir bayiden fikir almam .. Yazlık kışlık takım yapacaksan iyi araştırmanda fayda var rx8 jantını ucuza bulabileceğini çok sanmıyorum , bulamazsan başka jantlarda araştırırız sana:harika:
Aynen vala dediğin çok dogru:) hıdır jantların fotoğrafını watsappdan gönderdiğinde cok beğendim. Jantlar sipariş ile geldi. Jantlari taktırdiktan sonra çok da içime sinmedi açıkçası. Bir de jantlari taktirdiktan sonra araba 120den sonra hafif titreşim yapmaya başladı. Zaten cok kullanmadım 1 ay sonra kendi jantlarini taktırdım kış lastikleri ile beraber. Jant tavsiyen olursa mutlaka degerlendiririm :)

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
@avahmet Orjinal jantlar kıvrımlı ve şık , bana kalırsa daha agresif keskin hatlı jant seçmen daha mantıklı benzer tarz alırsan çok bir farklılık yaratmaz memnun kalmazsın .Vossen serilerini her zaman beğenirim özellikle cv7 favorimdir birçok araca çok yakışıyor bence , ama özellikle tek renk tercih etmende fayda var ya gunmetal yada gümüş , volfrace gibi siyah-gümüş olmasın pek yakışmıyor bana göre örnek olarak ;
images(5).jpg

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Ben aracıma DJ 428 model jant taktım. Her görüşte daha çok beğeniyorum. Gerçi araca foto montaj yapınca tahmin ettiğim gibi durmadı. Renkten dolayı sanırım.
Benim aracım hem BL kasa hem de koyu füme gibi bir renk. Çok yakışıyor.

Alttaki linkten de denemeler yapabilirsiniz.,
SIMULATOR

1Jm4qG.jpg

Son düzenleme:

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2018-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
@avahmet Orjinal jantlar kıvrımlı ve şık , bana kalırsa daha agresif keskin hatlı jant seçmen daha mantıklı benzer tarz alırsan çok bir farklılık yaratmaz memnun kalmazsın .Vossen serilerini her zaman beğenirim özellikle cv7 favorimdir birçok araca çok yakışıyor bence , ama özellikle tek renk tercih etmende fayda var ya gunmetal yada gümüş , volfrace gibi siyah-gümüş olmasın pek yakışmıyor bana göre örnek olarak ;
Ekli dosyayı görüntüle 26673
Evet fotoğraftaki jant güzel durmuş ama kırmızı renge biraz daha açık renk jant aha çok yakışır gibi geliyor. Kendi orjinal jantı renginde yani. @Lupara 'nın paylaşmış olduğu resimdeki jantın rengi güzel. Zaten bu tür jantlardan takarsam araba marşpiyel de isteyecek :)

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Rx jantı sizin sky kasada gereğinden fazla ön plana çıkmış ben jantın aractan daha fazla dikkat cekmesini sevmiyorum...

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Yay takmis jantlari da dolu dolu durmus
Yaysiz leylek gubi havada kaliyor 18 lik jantla :) Serviste 3.5 eichbac yay 500 609 felan

Son düzenleme:

Üst Alt