Plaka Sorgulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
veli abicim zahmet olacak ama bir araba daha buldum 8) alınmış arabanın davasını yapanları ötele azıcık :2funny: araba alacakları öne çek ;D ;D ;D

16 GR 373

sonucu alenen buradan da paylaşabilirsin abim, sıkıntı olmaz benim için O0

teşekkür ederim şimdiden :dua:
2000 yılından beri ilk sahibinde alınabilir ;D

apojitsu

Katılımcı
özelden verdiğin bilgiler için teşekkür ederim veli abim. bakalım bu araba olacak gibi inşallah kısmetse ;D

sana da teşekkür ederim yakupum 8)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sorgu sonuçları elimden geldiğince, dilim döndüğünce Özelden cevaplanmıştır...

;)

Allah herkesin gönlüne göre versin, guzusu olanlara da kaza bela nazar vermesin.

apojitsu

Katılımcı
veli beyler gece nöbetten çıkmış ve uyuyorlar galiba ??? aradım ama kaale alıpta açmadı ;D

veli abim, şu üzerinde trafikten men görünen arabanın işlemini yaptırdım dedi sahibi. trafikten menin kalkmış olması lazım. bi kontrol ediverir misin sana zahmet ::) boşa gitmeyelim istanbula ::)

plakası: 34 az 7412

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
veli beyler gece nöbetten çıkmış ve uyuyorlar galiba ??? aradım ama kaale alıpta açmadı ;D

veli abim, şu üzerinde trafikten men görünen arabanın işlemini yaptırdım dedi sahibi. trafikten menin kalkmış olması lazım. bi kontrol ediverir misin sana zahmet ::) boşa gitmeyelim istanbula ::)

plakası: 34 az 7412
Araba tam senlik "Lütfen aracı bilen anlayan arkadaşlar arasınlar mesajlara cevap vermiyorum." ;D

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
23 HN 999 araç için ben yada [member=82]matkap39[/member] 'a bilgi verebilirmisin Veli abi. Şimdiden teşekkürler.

sahinerden

Katılımcı
Araç Markası
2006- Mazda 3 AT
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Veli abi bende bizim guzunun mazisini merak ettim bilinmedik birşeyler varmı bakabilirmisin :) 34 SB 244

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt